Yazılıma nasıl başlamalı?

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler sistemim.
i3 12100F.
RX6600.
16 GB RAM.
512SSD
1TB HDD.

Bu şekilde, yazılıma girişmek istiyorum nasıl başlamalıyım hangi kursları öğrenmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler sistemim.
i3 12100F.
RX6600.
16 GB RAM.
512SSD.
1TB HDD.

Bu şekilde, yazılıma girişmek istiyorum nasıl başlamalıyım hangi kursları öğrenmeliyim?

Yazilima başlamak istemen ile sisteminin ne alakasi var anlayamadim fakat Python ile başlamanizi tavsiye ederim.

İyi günler sistemim.
i3 12100F.
RX6600.
16 GB RAM.
512SSD.
1TB HDD.

Ne yapmak istiyorsunuz yazılım ile.

Bence temel olarak C dersi alabilirsiniz daha sonra kendinizi geliştirirsiniz.

Yazilima başlamak istemen ile sisteminin ne alakasi var anlayamadim fakat Python ile başlamanizi tavsiye ederim.

Olur da yazılım ile ilgili bir gereksinim olursa diye yazmak istedim. Yapmak istediğim şey ise aslında yazılım bilgisi edinip ileride bir iş veya bilişim sistemi yazmaya çalışmak.

Olur da yazılım ile ilgili bir gereksinim olursa diye yazmak istedim. Yapmak istediğim şey ise aslında yazılım bilgisi edinip ileride bir iş veya bilişim sistemi yazmaya çalışmak.

Önce gelişmek istediginiz alanı seçiniz front end backend Mobile gibi bir alan belirledikden sonra o dala yoğunlaşın.

Sisteminiz rahatlikla yeterli zaten Visual Studio Code kullanicaksiniz büyük ihtimal onda da yüksek sistem istemiyor.

İşe başvurduğunda sana kimse gelişmek istediğin alanda bir işi vermez.
Kariyer.net gibi sitelere bak, işverenler en çok hangi alanda personel arıyorlar ve ne istiyorlar. Ona göre bir seçim yap ve al bir kaç güzel kitap ve kapan odana, oku. Zaten gerekli olan her şey sıfırdan yazılır en başında.

Geri
Yukarı