Yazılıma nereden başlamalıyım?

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Arkadaşlar Python hakkında biraz bilgim var ama tam değil. Ben bir şeyler yazmak istiyorum nereden başlamalıyım?

-Yapmak istediklerim-
*Masaüstü yazılımları.
*Telefon uygulamaları.

Python öğren illaki yardımcı oluyor.C# veya C++ kullanırsın masaüstü yazılımları için ama Python ile temel atarsan ikisini öğrenmen daha kolay olur.C++ zor bir dil yoğun bir dil o yüzden zorlayacaktır. Java da kullanabilirsin.

Python öğren illaki yardımcı oluyor.C# veya C++ kullanırsın masaüstü yazılımları için ama Python ile temel atarsan ikisini öğrenmen daha kolay olur.C++ zor bir dil yoğun bir dil o yüzden zorlayacaktır. Java da kullanabilirsin.
Udemy üzerinde kurs almıştım zamanında bu kaynaklar yeterli olurmu ?

Ben birkaç yıl önce Python'la başlamıştım. Ama aşırı basit düzeyde. Sonra bıraktım, Son 1-2 aydır HTML ve CSS'i büyük ölçüde öğrendim. Öğrenmediğim az komut vardır -en çok kullanılanlar arasında-. Bunların yanında birkaç gün önce de Python da öğrenmeye başladım. Ama ağırlığı Python'a verdim şu an, hatta şöyle diyeyim en geç 1 hafta sonra eskiden kaldığım yere geleceğim :). Python'a başlamadan önce C++'a da bakmıştım ama bana C++ daha kolay geldi nedense. Belki Udemy kursunda biraz daha ayrıntılı anlatıldığı için olabilir. Bence HTML ile başlamalısın. Tüm dillerden öğrenmesi daha kolay ve hızlı, eğlencelidir.

Ben birkaç yıl önce Python'la başlamıştım. Ama aşırı basit düzeyde. Sonra bıraktım, son 1-2 aydır HTML ve CSS'i büyük ölçüde öğrendim. Öğrenmediğim az komut vardır -en çok kullanılanlar arasında-. Bunların yanında birkaç gün önce de Python da öğrenmeye başladım. Ama ağırlığı Python'a verdim şu an, hatta şöyle diyeyim en geç 1 hafta sonra eskiden kaldığım yere geleceğim :). Python'a başlamadan önce C++'a da bakmıştım ama bana C++ daha kolay geldi nedense. Belki Udemy kursunda biraz daha ayrıntılı anlatıldığı için olabilir. Bence HTML ile başlamalısın. Tüm dillerden öğrenmesi daha kolay ve hızlı, eğlencelidir.

HTML web sitesi tasarlarken çok faydası oluyor ve dediğiniz gibi bence öğrenmeye değer kısa ve çok eğlenceli bir dil.

Yeni konular

Geri
Yukarı