Yazılıma nereden başlanır?

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
Arkadaşlar merhaba ben yazılım öğrenmek istiyorum çok mu zor, nereden başlamalıyım?

İlk önce algoritma ve akış şemasını öğrenip daha sonra istediğiniz alana uygun bir yazılım dili veya Python gibi basit bir dil ile temelleri öğrenebilirsiniz. Sonra istediğiniz alana uygun olarak kendinizi geliştirirsiniz.

Arkadaşlar merhaba ben yazılım öğrenmek istiyorum çok mu zor, nereden başlamalıyım?

Python öneririm çok zor değil yazılım ama çalışırsan gayet kolay ben yaklaşık YouTube'dan 6 video seyrederek hesap makinesi, giriş bilgileri doğru girildiğinde ekrana true yazdıran program ve ehliyet alıp alamayacağını söyleyen bir program yazdım kendi başıma.

İlk önce algoritma ve akış şemasını öğrenip daha sonra istediğiniz alana uygun bir yazılım dili veya Python gibi basit bir dil ile temelleri öğrenebilirsiniz. Sonra istediğiniz alana uygun olarak kendinizi geliştirirsiniz.

Hocam bu konuda kimi izliyebilirim.

Hangi yönde ilerleyeceksiniz? Oyun, mobil uygulama, konsol?

Konsol derken anlamadım hocam web tasarımı olabilir.

Python öneririm çok zor değil yazılım ama çalışırsan gayet kolay ben yaklaşık YouTube'dan 6 video seyrederek hesap makinesi, giriş bilgileri doğru girildiğinde ekrana true yazdıran program ve ehliyet alıp alamayacağını söyleyen bir program yazdım kendi başıma.

Hangi kanalı izlediniz hocam?

Hocam direk HTML CSS JavaScript ile mi başlayayım zor mu olur?

Açtım fakat çok hızlı anlatıyor veya ben anlamıyorum.

İlk olarak HTML sonra CSS öğrenin bu ortaya statik bir web sitesi çıkarır daha sonraki JavaScript öğrenip siteyi dinamik hale getirebilirsiniz.
Hocam ben kendisini ve eğitimini beğendim isterseniz kendinize uygun bir kanal bulabilirsiniz, kendinizi tek bir kişi ile kısıtlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı