Yazılıma nereden başlanmalı?

• Konuyu başlatan Labne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 716
Atılan her konun altında linç etmişler konu sahibini ben en iyisi arkadaşlarıma danışayım. Udemy kurslarını düşünebilirim.

Atılan her konun altında linç etmişler konu sahibini ben en iyisi arkadaşlarıma danışayım. Udemy kurslarını düşünebilirim.

Çünkü yorulduk. Bak, ne yazdım az önce:

Üstelik bize, özel bir bilgi bile vermemişsiniz ki, size özel bir öneride bulunalım.

Yaşını bilmiyorum, hangi sınıfsın bilmiyorum, ilgi alanını bilmiyorum, hobi mi yoksa ciddi iş için mi öğrenmek istiyorsun bilmiyorum... Altyapın var mı bilmiyorum...

Tamamen moderatorlerin kabahati.

50 defa soyledik, sticky konu yapin ve bu konulari onaylamayin diye.

Bunlar yuzunden normal soru soran da cevabini alamayacak.

Zaten hepsi heves ediyor, 3 gun sonra kayboluyor ortadan. Kendi isletim sistemini yaziyor, siber guvenlik uzmani oluyor, oyun motoru ya da Turkce programlama dili yaziyor her yeni baslayan.

Tamamen moderatorlerin kabahati.

50 defa soyledik, sticky konu yapin ve bu konulari onaylamayin diye.

Bunlar yuzunden normal soru soran da cevabini alamayacak.

Zaten hepsi heves ediyor, 3 gun sonra kayboluyor ortadan. Kendi isletim sistemini yaziyor, siber guvenlik uzmani oluyor, oyun motoru ya da Türkçe programlama dili yaziyor her yeni baslayan.

Şu an senin yaptığın ne bunu söyleyen kaçıncı kişisin ve yaptığın yazım yanlışlarını kendi iyiliğin için düzeltmeni rica ediyorum yoksa uyarı verebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı