Yazılımbudur'dan Key alınmaz: İşte nedeni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı siteden aldığımda MAK çıkmıştı, desteğe mesaj attım Retail Key gönderildi onu girdim kullanıyorum. Ama bende böyle yorumları başta gördüm ve boşuna MAK Key'e para verdim diye üzülmüştüm mail atmayı denedinizmi yaklaşık 7 ay önce almıştım.

Yine başlamayın, bunu sayfalarca konuştuk konunuzda. Ayrıca siz crackli wndows kullanıyorsunuz.
Windows'u etkinleştirmek için ucuza alınan keyler, 'Crackli Windows' olarak mı geçiyor?

Şöyle bir durum var, zaten 1900 TL'ye satılan Windows 10'u 30 TL'ye satmalarının arkasında bir şey olduğunu anlayabilirsiniz. 1900 TL'lik ürünü 30 TL'ye satmalarında bile bir gariplik var.

Windows'u etkinleştirmek için ucuza alınan Key'ler, 'Crackli Windows' olarak mı geçiyor?

Şöyle bir durum var, zaten 1900 TL'ye satılan Windows 10'u 30 TL'ye satmalarının arkasında bir şey olduğunu anlayabilirsiniz. 1900 TL'lik ürünü 30 TL'ye satmalarında bile bir gariplik var.

Sen çok yanlış geldin bro. Ben de 30₺'lik Key aldım. Arkadaş program ile kırıyor Windows'u.

Artık YazılımBudur önermiyorum. Canlı destek hem ilgisiz, hem OEM deyip, MAK verme vakaları çok arttı.

SağlamLisans olabilir.

Aynı siteden aldığımda MAK çıkmıştı, desteğe mesaj attım Retail Key gönderildi onu girdim kullanıyorum. Ama bende böyle yorumları başta gördüm ve boşuna MAK Key'e para verdim diye üzülmüştüm mail atmayı denedinizmi yaklaşık 7 ay önce almıştım.

Denendi. Umurumda da değil zaten.

@NipponChemiConKYCap sen crackli kullan bir şey demiyoruz sana. Herkese kızgın atıp durma yeter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı