Yazılımcı arkadaş aranıyor

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Yazılım konusunda tüyolar, yardımlar ve bilgiler falan verebilir.

Yazılım konusunda zorlandığım noktalarda direkt soru sorabileceğim veya yazılım konusunda genel bilgi verebilecek bir kişi.

Yada sadece benim gelişimimi takip edip tavsiyeler verebilecek biri olabilir.

Ben de emin değilim. Sadece yalnız başıma öğrenmeye çalışmaktan bıktım.

Yıllardır yazılım öğrenmeye çalışıyorum ama sıkılıp bırakıyorum.

Belki bu konularda sohbet edebileceğim biri olması bana yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

C, Python gibi başlangıç dillerinden birini bilen biri güzel olur.

Discord: zeuszeus5876.

Son düzenleyen: Moderatör:
Udemy üzerinden yazılım dersi satın alabilirsin orada hocalarla konuşulabiliyor diye biliyorum hem eksikliklerini kapatmış olursun hem de iletişimde kalabileceğin biri olur. Buradan biri çıkmazsa diye öneri olarak yazdım.

Udemy üzerinden yazılım dersi satın alabilirsin orada hocalarla konuşulabiliyor diye biliyorum hem eksikliklerini kapatmış olursun hem de iletişimde kalabileceğin biri olur. Buradan biri çıkmazsa diye öneri olarak yazdım.
Udemy'e verecek parası yoksa devletin yaptığı en güzel şey olan BTK akademi üzerinden eğitim alabilir.
Yazılım konusunda tüyolar, yardımlar ve bilgiler falan verebilir.

Yazılım konusunda zorlandığım noktalarda direkt soru sorabileceğim veya yazılım konusunda genel bilgi verebilecek bir kişi.

Yada sadece benim gelişimimi takip edip tavsiyeler verebilecek biri olabilir.

Ben de emin değilim. Sadece yalnız başıma öğrenmeye çalışmaktan bıktım.

Yıllardır yazılım öğrenmeye çalışıyorum ama sıkılıp bırakıyorum.

Belki bu konularda sohbet edebileceğim biri olması bana yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

C, Python gibi başlangıç dillerinden birini bilen biri güzel olur.

Discord: zeuszeus5876.
BTK Akademi ile başla. Paran varsa Udemy olabilir. Ama öncelikle algoritma ile başla.

Udemy'e verecek parası yoksa devletin yaptığı en güzel şey olan BTK akademi üzerinden eğitim alabilir.

BTK akademi ile başla. Paran varsa Udemy olabilir. Ama öncelikle algoritma ile başla.

Udemy'de ücretsiz kurslar kaldırıldı mı? Biraz önce girdim ve ücretsiz kurs bulamadım.

Bende ücretsiz kurslar var diye biliyordum ondan yazmıştım ama genellikle 40 lira civarında oluyor fiyatlar zaten. BTK'nın yaptığı akademiler belli bölümlere açık diye biliyorum bilgisayar bölümleri gibi.

Freelancer platformlardan yazılım danışmanlarını bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı