Yazılımı olan klavye önerisi

Bütçe
650-700

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben klavye değiştireceğim lakin bir türlü karar veremedim. Red Switch ya da membran klavye istiyorum ama dediğim gibi yazılımı olması benim için çok önemli. Aklımda şu klavyeler var;
Razer Cynosa V2 Chroma membran, SteelSeries Apex3, Rampage Hydra R6(yazılımı olup olmadığından emin değilim), Razer Ornata Chroma V2 membran RGB.
Varsa sizin de öneriniz bekliyorum. Bilek desteğinin bir önemi yok, yazılımı olsun yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Ornata Chroma membrane değil, mecha-membrane.
Red Switch ve Membrane istediğine göre sessiz olmasını istiyor, bu klavye silah gibi.

Red Switch ve Membrane istediğine göre sessiz olmasını istiyor, bu klavye silah gibi.

Evet, şu an zaten mavi switch kullanıyorum. Çok ses çıkartıyor kulağımda kulaklıkta olsa geliyor sesi. Geceleri de çok ses çıkartıyor bazen oynayamıyorum geceleri :). Bir hevesle almıştım aslında maviyi.

Hocam bu arada rahatsız ediyorum kusura bakmayın da sizce hangi klavye olmalı?
Apex3 ve Ornata Chroma V2 arasında kaldım. Aralarında 6₺ fark var, siz hangisini önerirsiniz ikisi de birbirinden kaliteli markalar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı