Yazın nerede çalışabilirim?

Küçük bir köydeyiz ve burada sadece sanayii(70 TL haftalık Max), pideci günlük 20 fakat her türlü iş yapılıyor. Gönen (gidiş 2.5 TL) 80.000 nüfuslu bir ilçenin köyünde yaşıyorum. Babam jandarma olduğu için buradayız. Yazın gönen e gidersem çok fazla iş var. En basitinden kahve dükkanında günlük 60 TL alabiliyorsun(gececi olursan 19:00-01:00 arası). Gönene gidip gelmek yorar mı sizce ve nasıl iş istemeliyim? (Yaş 15-16)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir önceki konunuza bakılırsa evinizin kenarında ders çalışmanız gerekiyor.

Benim de ne zamandır aklımdaydı. Yazın internetten iş yapmak istiyorum. Online destek olarak çalışmak istiyorum aslında. Nereye başvurabilirim? Hem arkadaşın sorusuna cevap olur.

Merhaba. Fiziksel olarak güzel ülkemizde çok çalışmak lazım ya da katakulli yapmak lazım. İngilizce falan biliyorsan aslında tercümanlık tarzında bir şeyler öneririm. Bionluk tarzında sitelerden yürüyebilirsin. Bu arada yaşım yirmiyedi. Tecrübelerimiz çok.
Bilgisayarım yok, henüz alacak param da yok. Telefondan nasıl para kazanabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?
Merhaba. Fiziksel olarak güzel ülkemizde çok çalışmak lazım ya da katakulli yapmak lazım. İngilizce falan biliyorsan aslında tercümanlık tarzında bir şeyler öneririm. Bionluk tarzında sitelerden yürüyebilirsin. Bu arada yaşım yirmiyedi. Tecrübelerimiz çok.
Silivri alert.
Bir önceki konunuza bakılırsa evinizin kenarında ders çalışmanız gerekiyor.
Hocam ironi zamanı değil be :) babam eve gelince suratıma b... bakar gibi bakıyor. Annem başımın etini yiyor. Zor işim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı