Yazlık evinden korkmak

Bizim ailecek bir tane yazlık evimiz var 5 yıldır gitmedik bu bayram da oraya gideceğiz. Ev 2 katlı ve oldukça büyük lavaboları odaları falan bayağı büyük. Bir de geceleri pek güvenli değil çok karanlık oluyor koridorları falan bende bu yüzden biraz korkuyorum açıkçası. Biz eskiden 15 yıl önce falan tüm ailecek orada birlikte yaşıyorduk o zamanlar ben küçüktüm ailem bazen diyor senin çoğu kuzenin orada korktu hava aldı o evde hatta bir kuzenim o zaman küçükken evin içinde siyah bir kedi görmüş sonra korkudan bağırmış ve dili tutulmuş. Sonra aramışlar kedi yok ama o evde kedi yok eskiden de beslemezlerdi en son hatırlıyorum 6 yıl önce falan bayramlarda oraya gidiyorduk ve her seferinde 3-4 gün orada kalıyorduk. Orada yatıyorduk benim geceleri lavabom geliyordu korkudan lavaboya gidemiyordum tek başıma. O zaman hem çocuktum hem de ailem geceleri uyuyordu koridorda büyük ve karanlıktı. Bu yüzden sabaha kadar lavabomu tuttuğumu hatırlıyorum. Belki size komik gelebilir yazdıklarım. Sizce ne yapmalıyım?
Ben böyle durumlarda komik şeyler düşünüyorum veya recep ivedik tema muziği falan söylüyorum tabi koşmakta lazım.

Nun-1-2.jpg

Kardeşim orası nasıl olsa köy yeri, gece al eline bı tane tüfek. Bir tane de el feneri. Bak bakalım korku kalıyor mu?

Geri
Yukarı