Yemek seçen ve kilo alamayan biri ne yapmalıdır?

BerkemVein

Hectopat
İnanılmaz derecede seçiyorum. Yiyeceğim şeyi bulamıyorum. Bu yüzden de kilo alamıyorum. Bayağı zayıfım 55 küsurüm, 65 olsam daha iyi olur. Biraz kilo almam gerek, nasıl yemeliyim?

Boş ver alma kilo iyi bir şey değil göbek çıkmaya başladı. Yaş ilerledikçe almaya başlaman lazım.
Arkadaş 55 kilo, kilo alması şart. Hamburger yiyip kola içerek kilo almaya çalışırsanız tabi göbeğiniz çıkar.

İnanılmaz derecede seçiyorum. Yiyeceğim şeyi bulamıyorum. Bu yüzden de kilo alamıyorum. Bayağı zayıfım 55 küsurüm, 65 olsam daha iyi olur. Biraz kilo almam gerek, nasıl yemeliyim?
Yemek seçmeyi bırakacaksınız başta hocam. Kilo almanın temeli basittir, günlük yaktığınız kaloriden fazlasını alırsanız ( önerilen 300-400 kalori fazlası) kilo alırsınız. Tabi nasıl beslendiğiniz önemli, yağlı beslenerek kilo almaya çalışırsanız göbek yaparsınız ve skinny fat dediğimiz sorunla karşılaşırsınız.

Ama bileklerim falan biraz ince norma bi zayıflık değil biraz almam lazım
55 kg olduğunuz için normal, sizin gibi çok arkadaşım hepsinin kolu çubuk gibi. Kilo aldıkça zaten vücudunuzun her yerinin orantılı şekilde büyüdüğünü görürsünüz.

Geri
Yukarı