Yeni Aldığım Anakart Kutusundan Pinleri Bükük Çıktı !

ztakk

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yeni aldığım MSİ Z97 Gaming 7 modeli Anakart'ı kutusundan çıkardım pinlerinin bükük olduğunu gördüm. (sadece birtanesi) Sistemi daha monte etmeyecektim birkaç parçam zaten eksik ben sadece incelemek için kutusundan çıkardım. Garantiye başvursam büyük ihtimal kullanıcı hatası derler diye düşünüyorum halbuki ben hiçbir şey yapmadım. Peki sizce bu durumda ne yapmalıyım ?
Screenshot_2015-07-13-15-45-55.png

Dikkatli baktığınızda bükük pin gözüküyor.

kullanıcı hatası demelerı imkansız çünkü sen işlemcyi takarken bükmüş olsan bile 1 tane pinin bükülmesi imkansız gibi bişe daha çok pin bükülürdü tecrubeyle sabit.Kullanıcı hatası derlerse tüketici haklarına kadar yürü sonuna kadar haklısın çünkü :)

kullanıcı hatası demelerı imkansız çünkü sen işlemcyi takarken bükmüş olsan bile 1 tane pinin bükülmesi imkansız gibi bişe daha çok pin bükülürdü tecrubeyle sabit.Kullanıcı hatası derlerse tüketici haklarına kadar yürü sonuna kadar haklısın çünkü :)
Sağol. Yarın Vatan Bilgisayara gidiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı