Yeni aldığım mekanik klavyeme kola döküldü

GorkemKazak

Kilopat
Daha fazla  
Yalnızca sağdaki Numpad tuşlarına biraz temas etti. * tuşu şu an biraz yukarı doğru ağır kalkması hariç hiçbir tuşta yapışkanlık ya da temassızlık yok. En çok numpad tuşlarının üstündeki multimedya tuşlarına sıçradı. Multimedya tuşlarının altında yeşil bir soket var ve silerken oradan kola damlıyordu. İyice fön makinesi yardımıyla kuruttum ve tüm tuşları çıkartıp ıslak mendille sildim. Bu olay dün yaşandı.

* tuşundaki bu yapışkanlığı nasıl düzeltebilirim? Switch'i mi çıkartmam gerekiyor? Ve ürün garanti dışı mı kaldı? Önerilerinizi bekliyorum.

Yerinde olsam klavyenin bütün tuşlarını çıkarır kalorifer üstüne ters bir şekilde koyardım, kalsın öyle 1-2 gün. Garantisinde yazması lazım, garanti dışı kaldı mı diye şartlarında. Damlayan kolayı ziyan etme, iç 😀

Yerinde olsam klavyenin bütün tuşlarını çıkarır kalorifer üstüne ters bir şekilde koyardım, kalsın öyle 1-2 gün. Garantisinde yazması lazım, garanti dışı kaldı mı diye şartlarında. Damlayan kolayı ziyan etme, iç 😀

Bütün tuşlarını neden çıkartayım Numpad tuşlarına bile az sıçradı zaten?

Bütün tuşlarını neden çıkartayım Numpad tuşlarına bile az sıçradı zaten?
* tuşunda sıkıntı vardı hani, diğerlerinde de kalmışsa diye söyledim, ben de yaşadım bu durumu biraz bekleyince diğer tuşlara da aynısı oluyor ve önceden de çıkartmışsın zaten. İstersen sadece sıkıntılı tuşları çıkart.
Kardeş klavyenin demirleri vs ye zarar vermek istiyorsan yap dene :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Kaloriferin demire zarar vereceğini zannetmiyorum, soba değil sonuçta.

* Tuşunda sıkıntı vardı hani, diğerlerinde de kalmışsa diye söyledim, ben de yaşadım bu durumu biraz bekleyince diğer tuşlara da aynısı oluyor ve önceden de çıkartmışsın zaten. İstersen sadece sıkıntılı tuşları çıkart.

Kaloriferin demire zarar vereceğini zannetmiyorum, soba değil sonuçta.

İç demirine diyoruum hani klavyenin tuşlarının altında mavi-pembw yerler oluyor ya onun altındaki demirlere zarar verebilir.

Önce temizleyin, sonra sadece kurumasını bekleyin.
Kullandıkça eskisi gibi olur.
Klavyenin üstüne tutarken kokoreç yada dönerde iyi gider.
Hem klavyemizde nasiplenir belki.
Güzeldi bayağa kokorecin yağının bandı bide kardeş üzerinet tereyağ dökersen daha iyi olur misssssssss gibi yer onu klavye

Geri
Yukarı