Yeni alınan 2 ölü pikselli ASUS VP249 iade edilmeli mi?

Fidess001

Hectopat
Arkadaşlar, monitörü 18 Nisan tarihinde teslim aldım ve daha yeni görüyorum. 2 tane ölü pikseli olduğunu, dün akşam iade talebi oluşturdum. Sizce iade etmeli miyim? Bu arada oturduğum ilçede kargo yok, bu yüzden ilçe dışına çıkmam lazım ve satıcı ürünü iadeyi kabul etmeme olasılığı var.

İade edin ileride canınızı sıkmasın, ha diyorsanız ki sıkılmaz çok kafaya takmam o zaman iade edin.

Arkadaşlar, monitörü 18 Nisan tarihinde teslim aldım ve daha yeni görüyorum. 2 tane ölü pikseli olduğunu, dün akşam iade talebi oluşturdum. Sizce iade etmeli miyim? Bu arada oturduğum ilçede kargo yok, bu yüzden ilçe dışına çıkmam lazım ve satıcı ürünü iadeyi kabul etmeme olasılığı var.
Hocam kesinlikle iade edin, sonuç olarak ayıplı mal söz konusu ve bu sizin en doğal hakkınızdır.

Bu aralar neden bu kadar ölü piksel konusu açılıyor acaba merak ediyorum açıkçası. Ölü piksel olduğuna emin misin? Sıkışmış piksel olabilir ve böyleyse düzeltebiliriz.

Tabiki iade olucak dostum bo markaların saçma sapan politikaları yok monitörü 4'e bölücekmişsin de aynı alanda 2tane var sa ölü piksel öyle iade ediliyomus falan filan bide bunları normalleştirmeye çalışıyolar. Sen parasını vermişsin kusurlu ürünü neden alasınki.

Buna bir bakın.

Bunu dün denemiştim olmadı.

Bu video işe yarar mı sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dün denemiştim olmadı.

Bu video işe yarar mı sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denemekten zarar gelmez. Ancak o olmadıysa büyük ihtimalle ölü pikseldir.

Geri
Yukarı