Çözüldü Yeni alınan Acer Nitro 5 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Serkanoli

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Yaklaşık 2-3 hafta önce masaüstü bilgisayarımı satıp, üzerine bir miktar para koyup sizin de tavsiyeleriniz üzerine Vatan Bilgisayar üzerinde satışta olan Acer Nitro 5 12500H'li modelini satın aldım. Ürünü cumartesi satın aldım bugün kargom elime ulaştı. Kutuyu açtım, açarken kutuda herhangi bir ezik veya hasar yoktu. Bilgisayarı şarja takmadan önce bir kere açmayı denedim fakat tepki gelmedi, bunun üzerine şarja taktım biraz da bekledim yine tepki yok. Bağlantıları defalarca kontrol ettim. Bilgisayarın şarj ışığı da yanmıyor ayrıca. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize, ilk defa notebook kullandığım için biraz tecrübesizim. Benimle aynı sorunu yaşamış arkadaşların açtığı konuda gördüm ki şarj kablosunu bu modellerde fazla bastırmak gerekiyormuş. Bastırınca çıt diye bir ses ve beraberinde ışık da geldi. İlgilendiğiniz için tekrardan teşekkür ederim.

Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize, ilk defa notebook kullandığım için biraz tecrübesizim. Benimle aynı sorunu yaşamış arkadaşların açtığı konuda gördüm ki şarj kablosunu bu modellerde fazla bastırmak gerekiyormuş. Bastırınca çıt diye bir ses ve beraberinde ışık da geldi. İlgilendiğiniz için tekrardan teşekkür ederim.
Heryerini tamamen bastırdığıma eminim ama yeni aldığım cihazda güç ışığı yanmıyor. Yardımcı olabilir misiniz? daha kutudan çıkalı 5 dakika oldu.

Hocam bir tık alakasız ama aynı cihazdan ben de aldım ekranında ışık sızması mevcut mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı