Yeni alınan laptopa neler yüklenmeli?

RayLes

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG Strix G16 G614JI-N3187
13th Gen Intel® Core™ i7-13650HX
NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 140W
16 GB DDR5 RAM
Merhaba. Şu an yeni FreeDOS olarak aldigim ASUS ROG STRIX G16 laptop elime gecti. Şu an sadece Windows'u yukledim suruculeri yuklemeye başlayacağım. Hangi suruculeri yuklemem gerek? Yardimci olursaniz sevinirim. Genel olarak biliyorum fakat unutmamak ve emin olmak icin soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şu an yeni FreeDOS olarak aldigim ASUS ROG STRIX G16 laptop elime gecti. Şu an sadece Windows'u yukledim suruculeri yuklemeye başlayacağım. Hangi suruculeri yuklemem gerek? Yardimci olursaniz sevinirim. Genel olarak biliyorum fakat unutmamak ve emin olmak icin soruyorum.

ASUS'sun sitesin den sürücülerini indir kur.

NVIDIA ise ekran kartınız GeForce Experience yüklemeyi unutmayın.

Sürücüleri otomatik yükleyen bir program yükleyin yüklayamadiğini siz yüklersinis biter

Windows Update sürücüleri indirir zaten. ASUS'un sitesinde özel programlar varsa yükleyebilirsin. Fan hızı kontrolü, pil sağlığı gibi diğer uygulamalar.

Driver Booster gibi programlarla sistemi mahvetmeyin hocam, manuel kurulum yapın. Forumda bir çok konu mevcut bu konu hakkında.

Hocam dxdiag'daki sistem bölümden sistem modelini söylerseniz tüm resmi sürücülerin listesini atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı