Yeni alınan Ryzen 5 1600 12 Nanometre gözüküyor

N11 deki NeArarsanızVar adlı satıcının soru cevap kısmını okudum AMD ile görüşmüşler.
Soranlara ellerindeki yeni Revizyon B2 işlemcilerini ayırdıklarını yazmışlar yeni B2 isteyenlere göndeririz demişler. Şunuda belirtmişler revizyon geçirmiş modellerde wraith spire değil wraith stealth soğutucu çıkıyormuş bilginize. Kendileri ile mesaj yolu ile konuşup işinizi garantiye alabilirsiniz.
Kendileri ile konuştum, bana %99 12nm olanının denk geleceğini söylediler siparişi verdim. Ayrıca sizin dediğiniz gibi çıkan fan wraith stealth çıkıyor eğer revizyonluysa dedi.

Kendileri ile konuştum, bana %99 12nm olanının denk geleceğini söylediler siparişi verdim. Ayrıca sizin dediğiniz gibi çıkan fan wraith stealth çıkıyor eğer revizyonluysa dedi.
Hayırlı olsun, zaten ellerinde 2 adet daha kalmış durumda görünüyor, tekrardan yeni seri getireceklerdir. 12nm olduğundan satış patlaması yaşadılar zaten amd ile görüşmüşler kesin yeni seri siparişi vermişlerdir. İşlemciniz gelince rica etsem net bir fotosunu paylaşırmısınız üzerindeki model numarasını vs merak ediyorum.

Hayırlı olsun, zaten ellerinde 2 adet daha kalmış durumda görünüyor, tekrardan yeni seri getireceklerdir. 12nm olduğundan satış patlaması yaşadılar zaten amd ile görüşmüşler kesin yeni seri siparişi vermişlerdir. İşlemciniz gelince rica etsem net bir fotosunu paylaşırmısınız üzerindeki model numarasını vs merak ediyorum.
Paylaşırım elbette. Benim bu işlemciyi hali hazırda deneyebileceğim anakartım felan Yok uyumlu. Nasıl anlayacağım bilmiyorum. Satıcının dediğine göre Revize olanlarda wraith spire yerine wraith stealth fan çıkıyormuş. Stokları bittiğinde yeni 12nm olanlar geldiğinde eski fiyatına geri dönebilir ama işlemci, 585 TL şu an indirimli fiyatı.

Paylaşırım elbette. Benim bu işlemciyi hali hazırda deneyebileceğim anakartım felan Yok uyumlu. Nasıl anlayacağım bilmiyorum. Satıcının dediğine göre Revize olanlarda wraith spire yerine wraith stealth fan çıkıyormuş. Stokları bittiğinde yeni 12nm olanlar geldiğinde eski fiyatına geri dönebilir ama işlemci, 585 TL şu an indirimli fiyatı.
Yeni nesiller çıkmasına rağmen bu işlemcide bu kadar fazla satış var iken uzun süre fiyat değişikliği olacağını zannetmiyorum, amd'nin ellerindeki stok ürünleri erittiklerini düşünüyorum, satıcının dediği gibi soğutucudan anlayabilirsiniz belki ama çevrenizdeki bir bilgisayarcıya gidip rica yada ücreti ile işlemciyi denemeniz ve özelliklerini incelemeniz daha doğru olur.

Son düzenleme:
Çok düşük değil aslında yüksek ihtimaliniz var.
Kargoya dün verildi bugün gelecek diye düşünüyorum, umarım 12nm olanı denk gelir birde bu 8c/16t denk gelirse güzel olur aslında. Ama işlemciyi deneyecek bir sistemim yok, şu anda imzamda yazan sistemi kullanıyorum. 12nm olduğunu anlamak için fanına bakmam lazımmış eğer wraith stealth fan gelirse işlemci 12nm miş. Ama kesin sonuç için çalıştırmak zorundayım ☹

Kargoya dün verildi bugün gelecek diye düşünüyorum, umarım 12nm olanı denk gelir birde bu 8c/16t denk gelirse güzel olur aslında. Ama işlemciyi deneyecek bir sistemim yok, şu anda imzamda yazan sistemi kullanıyorum. 12nm olduğunu anlamak için fanına bakmam lazımmış eğer wraith stealth fan gelirse işlemci 12nm miş. Ama kesin sonuç için çalıştırmak zorundayım ☹
Her hangi bir arkadaşınızda yok mu AM4 sokete sahip bir bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı