Yeni Azerbaycan üretimi IHA’lara ‘iti kovan’ ismi verildi

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Yeni Azerbaycan IHA’larına ‘iti kovan’ ismi verildi.

Hatırlatırım ki bu sözü İlham Aliyev, işğalci ermeni askerlerine demişti:

İti qovan kimi qovuruq onları.

İti kovar gibi kovuyoruz onları.

Yeni yerli IHA’lar Azerbaycan ordusu için kullanıma sunuldu.

2C0086FC-72E9-4EB1-9F60-95BA9148B521.jpeg

Yeni Azerbaycan IHA’larına ‘iti kovan’ ismi verildi.

Hatırlatırım ki bu sözü İlham Aliyev, işğalci ermeni askerlerine demişti:

İti qovan kimi qovuruq onları.

İti kovar gibi kovuyoruz onları.

Yeni yerli IHA’lar Azerbaycan ordusu için kullanıma sunuldu.

Eki Görüntüle 710710
Tahir Şimşek isimli kullanıcıyı takip etmeyin bence. Bataklıktaki en bulanık akan yer bu adamdır.

Tahir Bey'i yaklaşık 2 yıl boyunca takip ettim. Çok da seviyordum. Fakat gerekse kitlesinin kalitesizliği olsun, gerekse Deccal'li postları olsun takibi bıraktım. Şu an daha mutluyum, belki de gerçeklerden kaçtığım içindir ama en azından olumsuz düşünmüyorum. Bazı şeyleri doğrudan söylememesi gerek bence. Konuyla alakasız oldu ama sadece söyleyeyim dedim. :)

En ufak bir cumhurbaşkanı sözü paylaşınca yorumlar şu şekilde oluyor (İnstagram);

RTE ❤️, Reissss 😎 CHP'liler ağlayın reis sizi daha çok ağlatacakk 🤣 gibi gibi.
Aynı şekilde cumhurbaşkanı aleyhinde bir söz olursa tam tersini muhalifler yapıyor ve bu "tarafsız" olan bendenizin sinirini bozdu.

Tahir şimşek isimli kullanıcıyı takip etmeyin bence. Bataklıktaki en bulanık akan yer bu adamdır.

Tahir Bey'i yaklaşık 2 yıl boyunca takip ettim. Çok da seviyordum. Fakat gerekse kitlesinin kalitesizliği olsun, gerekse Deccal'li postları olsun takibi bıraktım. Şu an daha mutluyum, belki de gerçeklerden kaçtığım içindir ama en azından olumsuz düşünmüyorum. Bazı şeyleri doğrudan söylememesi gerek bence. Konuyla alakasız oldu ama sadece söyleyeyim dedim. :)

en ufak bir cumhurbaşkanı sözü paylaşınca yorumlar şu şekilde oluyor (Instagram);

Rte ❤️, reissss 😎 chp'liler ağlayın reis sizi daha çok ağlatacakk 🤣 gibi gibi.
Aynı şekilde cumhurbaşkanı aleyhinde bir söz olursa tam tersini muhalifler yapıyor ve bu "tarafsız" olan bendenizin sinirini bozdu.

Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. 😂Konunun tahir şimşekle ne alakası var diğer haber siteleri de aynı şeyi paylaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı