Yeni başlayan Genshin Impact oyuncusuna tavsiyeler

İşletim sistemi
Android
Oyuncu kitlesiyle zorunda kalmadıkça çok fazla iletişime girmeyin, çünkü benim gördüğüm en kötü kitlelerden birine sahip. Ana hikaye modunu olabildiğince hızlı bir şekilde ilerletmenizi tavsiye ederim, böylelikle son etkinliklerden yararlanabilirsiniz.

Merhaba, uzun zamandır mobil oyun aramaktaydım. Genshin Impact'i duyuyordum ama denememiştim. Şu an yüklüyorum.

Yeni başlayan bir oyuncuya tavsiyeleriniz nelerdir?
Vaktin yoksa başlamanı çok önermem ama başlıcaksan illa Ar45 olmadan artifact domainlerine girme. Sakın ama sakın original resinlerini harcama biriktir Ar45 olunca artifact kasarken kullan. Bol bol hikaye ve dünya görevi yap çok güzel primo veriyorlar. Gördüğün ama alamadığın sandıkları ve anemoculus vb. lerini işaretle aldıklarınıda alternetif mapden işaretlemeni öneririm gelecekte staminank arttırmak için lazım olcak zorlanırsın hangilerini aldım hangiletini almadım diye.

Oyuncu kitlesiyle zorunda kalmadıkça çok fazla iletişime girmeyin, çünkü benim gördüğüm en kötü kitlelerden birine sahip. Ana hikaye modunu olabildiğince hızlı bir şekilde ilerletmenizi tavsiye ederim, böylelikle son etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
Kitle o kadar kötü değil ya millet yardımcı olmak için geliyor. Puzzleları gösteriyorlar.

Online mod'a nasıl giriş yapıyoruz? Belirli seviyeden sonra mı açılıyor? 7 saat kadar oynadım ama hep görev yaptım.

Geri
Yukarı