Yeni başlayanlar için Witcher hakkında bilgi

Nasıl oynadığınıza bağlı, tek başına W3'ü bile 300 saat oynayabilirsiniz. Witcher 2 ortalama olarak 20-30 saat sürüyor. W3'ü tamamen bitireceğim derseniz 150-300 saat arasında gömersiniz büyük ihtimalle.

İyi bari uzunmuş. Hikayeli oyunlara günlük saatler harcayan biri olarak, bir Metro 2033 ve last Light'ı bitirmiştim 2-3 günde bitmişti ikisi de :D

İkinci oyun bir açık dünya gibi dursa da pek değil. Kısıtlı bir harita var ve genelde görev odaklı hareket ediyorsunuz. Tabi ki zamanını arttıracak yan görevler ve "yan etkinlikler" var. 😅
“Nekker yuvalarını patlat” gibi mesela, hepsini bulana kadar canım çıkmıştı.

Bir de Vergen denen lanet bir yer var, yolunuzu bulmakta çok zorlanacaksınız. Oyun W3’de olduğu gibi çizgi ile yolu takip ettirtmiyor çünkü :D

Konusunu görmüşken bir soru da ben sorayım :D Normalde hikayeli oyun oynamayan birisine zor gelir mi? Online oyunlar oynuyorum ancak indirimdeyken üçlü halde almıştım ama zor gelir mi acaba diye hiç başlamaya niyetlenemedim.

Konusunu görmüşken bir soru da ben sorayım :D Normalde hikayeli oyun oynamayan birisine zor gelir mi? Online oyunlar oynuyorum ancak indirimdeyken üçlü halde almıştım ama zor gelir mi acaba diye hiç başlamaya niyetlenemedim.
W2 zor gelebilir, normalde oynarken bile kanser olmuştum zaman zaman. W3 oldukça basit bir oyun, normal zorlukta rahatça oynayabilirsiniz :)

@437935 quenn dediğine bakmayın, o bir yaratık ismi hocam. Kraliçe falan değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı