Yeni bilgisayarda Windows 11 21H2'den 22H2'ye geçmek

Hocam zaten 3-4 yıl sonra oyun zevkiniz pek kalmaz. Gene de sizi FPS oyunları için 5-6 yıl hikayeli oyunlar için 3-4 yıl götürür.
Sağ olun hocam. Oyunlarda FPS oyunlarında vs. Güzel performans verir mi? Son sorumdu hocam.

Düzeltme: YouTube üzerinden baktım bayağı iyiymiş hocam beğendim. Teşekkürler tekrardan:)

Son düzenleme:
Sağ olun hocam. Oyunlarda FPS oyunlarında vs. Güzel performans verir mi? Son sorumdu hocam.

Düzeltme: YouTube üzerinden baktım bayağı iyiymiş hocam beğendim. Teşekkürler tekrardan:)
Sizin işinizi rahat görecektir. CS:GO Valorant Fortnite gibi oyunlar oynayacaksanız uzun süre işinizi görür üzmez. Fakat bu fiyata çok çok çok daha iyi sistemler toplanabilirdi. Babanıza biraz daha ısrar etseniz daha iyi olacak gibi.

Sizin işinizi rahat görecektir. CS:GO Valorant Fortnite gibi oyunlar oynayacaksanız uzun süre işinizi görür üzmez. Fakat bu fiyata çok çok çok daha iyi sistemler toplanabilirdi. Babanıza biraz daha ısrar etseniz daha iyi olacak gibi.
Hikaye oyunları veya Ragnarok, Spiderman, GTA V gibi oyunlar da oynarım diye düşünüyorum. FPS oyunlarında veya her neyse üzeceğini sanmıyorum. Babam sıcak bakmıyor hocam maalesef sipariş olaylarına vs. Ama ben bu sistemin beni herhangi bir şekilde üzeceğini sanmıyorum. Sipariş vs. ile daha üst model 3070 gibi toplanabilirdi evet. Ama bu sistem azımsanacak bir sistem de değil, değil mi? Yani güzel, sağlam bir performans sergilemez mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı