Çözüldü Yeni diskin bilgisayarımda görünmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Skjal

Hectopat
Daha fazla  
Yorumlariniz için teşekkür ederim. Takip da format attim ama bir sorun var. BIOS taktiğim harddiski gorse de ve disk yöneticisinde gözükse bile Windows bilgisayarim kisminda gözükmüyor. Ne yapmam lazim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Formattan sonra "Bilgisayar Sağ Tık > Yönet > Depolama > Disk Yönetimi" bu menüden diğer diske harf atayıp formatlarsan diski görünecektir.

Formattan sonra "Bilgisayar Sağ Tık > Yönet > Depolama > Disk Yönetimi" bu menüden diğer diske harf atayıp formatlarsan diski görünecektir.
Tekrar mi format atmam lazim? Cunku harf de atadim disk yöneticisinden bakin burada da gorunuyor.

Screenshot (1).png
Screenshot (2).png
Screenshot (3).png

Hayır yeni format atma. 23 GB yazan yere sağ tıkla yeni seçeneğini seç oradan hallet. Dosya türü NTFS olarak yapılandır.

Hayır yeni format atma. 23 GB yazan yere sağ tıkla yeni seçeneğini seç oradan hallet. Dosya türü NTFS olarak yapılandır.
Cok teşekkürler butun diskin Volume'unu sildim yeniden yazdım. Şu an D olarak gözüküyor tesekkurler.

Rica ederim kolay gelsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı