Yeni eğitim sistemi nasıl?

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Bu yeni gelen sistem sizce de çok kötü değil mi? Şu anda yarınki biyoloji sınavına çalışıyorum, yani önceden test oluyordu bir şekilde yapıyorduk ama şimdi klasik yaptılar. Hiçbir şey yapamayacağız sanırım. Bir de 9. sınıf olanları düşünün. Bir anda liseye geçtiler ve ilk sınavları klasik oluyor.

Kolay gelsin reis cidden zor ben şu an 11. sınıfım sözelde okuyorum bize bile zor geldi hele sizi düşünemiyorum o sayısal derslerle iş gerçekten zor bizim kimya ful test oluyordu mesela sorularda kitaptan ünite sonlarından çıkıyordu.

Bunu 2018 de de yapmışlardı. Sistemi değiştirip ilk dönem sınavları klasik yapmışlardı, sonraki dönem sistemi yine değiştirip test yapmışlardı.

Bunlar da bir karar veremediler ne yapacaklarına.

Klasik iyidir hocam. Mesela matematikte cevabın yanlış olsa bile hocalar yaptığınız işlemlerden puan veriyor.

Vallahi canlar işiniz zor ben ucundan yırtmışım cidden ama arkadaşlarımın halini görüyorum cidden kolay gelsin.

Şu an 10.sinifim, geçen sene bize de Full kilasik yaptılar. Lisede hep böyle fakat böyle yapmayan çok lisede vardı sınavların çoğunu test yapıyorlardı, yani değişen bir şey olmadı diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı