Yeni ekonomi modelinin sonuçları

@Saint Lucia Işin komiği çalışıyor olması. Bazı primatlarin oy verebildiği gerçeği var ne yazık ki. Bir videoda insansının bir tanesi diyor "cumhurbaşkanımız dediyse doğrudur Kur'an'a bakma sen" adam inandigi dini ve tanrisininin kurallarından vazgeçiyor seviyeyi sen düşün.
Bu gerçekse harbiden iyice bitmişiz. Bu nedir yahu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle insanların yaşamaması gerek bakın cidden yaşamaması gerek akıl hastanesinde yatmalı ciddi zararları oluyor.

@slmgoko @XeYeS Saol bende videoyu arıyordum atayım diye. Her neyse sadete gelirsem kimin neye inandigi ne yaptığı umrumda değil fakat bu tarz insanlarin bana göre herhangi bir primattan farkı yok. Buna sorsan bundan müslümanı yoktur ama kurduğu cümleye bak. Böyle bilimden uzak dünyadan uzak insanlar geleceğimizi belirleme de söz hakkına sahip. Bir insan nasıl hu seviyeye dusebiliyor anlamıyorum. Bu nasıl bir egitimsizlik nasıl bir cahillik? Neyse daha gerek yok.

Yatırımcılara güven veremez isen sonuç bu olur. Geri zekalı gibi Çin modeli kullanmaya çalışıyorlar. Türkiye'nin sosyal bir devlet olduğunu unutmuşlar.

Paranın şakası olmaz diye boşuna demiyoruz.
Benzin 1 senede %300 arttı, seneye dâhâ beter olacağız, yemek değil beton kemiririz.
Cumhuriyet tarihinin en başarısız ekonomi politikalarını günümüzde yaşıyoruz.

Seçimi kaybedeceklerini anlayınca saldılar.

Geri
Yukarı