Yeni frekans GTA 6 özelleştirme tavsiyesi

Dün baktığımda zaten anakart tükendi başka anakart seçin uyarısı veriyordu. Bugün bu uyarı kalkmış yerine direkt olarak en uygun kartın fiyatı hazır sistemin fiyatına yansıtılmış. Dün de bu anakartı seçtiğimizde fiyat yine 18'den 20 bine yükseliyordu.

düzenleme: ben de az önce siparişimi geçtim. İnşallah sağsalim ve sorunsuz elimize ulaşır. 🙏

Şimdiden güle güle kullanırsınız umarım, olumlu dönüşlerinizi bekliyor olacağım sonrasında da eğer stok tükenmez ise ben de sipariş geçmeyi planlıyorum.

@GamingX Selamlar. Siparişim kargolanmadı. Bu sabah satıcıya yazdım, 1 saat oldu cevap alamadım henüz. Muhtemelen yoğunlar. Bilsem demonte isterdim kendim toplardım :)

21 Eylül 14:30 civarlarında verdim siparişi. Sizin benden önce mi sonra mı hocam? Ona göre bir tahminde bulunabiliriz.

@Mehmet Kağan Maalesef müşteri hizmetleri olarak vasatın altındalar. Sabah telefonla aradım ama çıkmadılar. Whatsapp'tan yazınca hazır sistemler en az 1 hafta sonra kargolanır diye standart cevap veriyorlar. Sipariş vermeden önce 1 hafta içerisinde diyorlardı. Bu hesaba göre sizinki bugün-yarın kargolanmış olmalı. Umarım fazla beklemeyiz.

Ben siparişimi sizden bir gün sonra verdim. O yüzden sizinkinin durumunu sordum.

@deniz04 Hakkınız var hocam. Bu aralar Gaming.gen.tr ve Teknobiyotik şikayetlerini de çok duyuyoruz. Bu firma da bilgisayar satış sektörüne geçen sene girmiş, belki de tanınmak için bu kadar ucuz satıyorlar.

Dün baktığımda zaten anakart tükendi başka anakart seçin uyarısı veriyordu. Bugün bu uyarı kalkmış yerine direkt olarak en uygun kartın fiyatı hazır sistemin fiyatına yansıtılmış. Dün de bu anakartı seçtiğimizde fiyat yine 18'den 20 bine yükseliyordu.

Düzenleme: Ben de az önce siparişimi geçtim. İnşallah sağsalim ve sorunsuz elimize ulaşır. 🙏
Hocam sisteminiz geldimi bilgi geçebilirmisiniz?

Peki hocam ben lian li kasa alıcam ama ekstra fan takabiliyormuyuz ayrıca özelleştirmede olmayan kasalardan farklı kasa alabiliyormuyuz arayıp
Seçeneklerde bulunmayan parçaları hazır sisteme dahil etmiyorlar, bizzat sormuştum. Ancak Lian Li kasaya sıvı soğutucu olarak şu ürün eklenebilir. Ayrıyetten satın almanız gerekecek.
İleride ben de tepe soğutucusu eklemeyi düşünüyorum. Çünkü; bu sistem biraz ısınan bir sistemmiş.

Seçeneklerde bulunmayan parçaları hazır sisteme dahil etmiyorlar, bizzat sormuştum. Ancak Lian Li kasaya sıvı soğutucu olarak şu ürün eklenebilir. Ayrıyetten satın almanız gerekecek.
İleride ben de tepe soğutucusu eklemeyi düşünüyorum. Çünkü; bu sistem biraz ısınan bir sistemmiş.
Özelleştirme kısmında kumandalı rgb fanları alsam nereye koyabilirim

Ultrada ısınması normalmiş

Ayrıca Ultrada da çok ısıncağını düşünmüyorum kasayı lian li yapıcam ben soğutma anlamında iyi gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı