Yeni iPhone Zamları (Temmuz 2020)

Pandemiyle alakası yok. Türkiye'de 2018'den itibaren ekonomik kriz var.

"Yok kardeşim bizim ekonomimiz aşırı iyi" Tabii ki de öyle bir şey yok. Millet vergi ve zamlardan artık illallah etmiş kanal İstanbul yapılacak fazla masraf ne gerek var.

İyi oldu bu kim fakir kim zengin belli olur 😂
Ben de tam bunu diyecektim. İnsanları birer zombiye dönüştüren telefonlar, oyun bilgisayarları umarım daha da nasibini alır bu işlerden. Sözüm işinizi görecek telefonlara, bilgisayarlara değil!
Kitap okuyun, böyle bomboş cihazlar için birbirinizi yemeyin.

"Yok kardeşim bizim ekonomimiz aşırı iyi" Tabii ki de öyle bir şey yok.

Öyle diyen birini gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
24. saniye mesela.

images (11).jpeg

Ben de tam bunu diyecektim. İnsanları birer zombiye dönüştüren telefonlar, oyun bilgisayarları umarım daha da nasibini alır bu işlerden. Sözüm işinizi görecek telefonlara, bilgisayarlara değil!
Kitap okuyun, böyle bomboş cihazlar için birbirinizi yemeyin.

Tamam. Şimdi böyle diyerek beni kitaplardan nefret ettiriyorsun.

Öyle diyen birini gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
24. saniye mesela.

🤣🤣🤣🤣🤣 Gülmekten başka bir şey yapamıyorum ya cidden Türkiye çöktü artık.

Millet kızgın suratlar atmış :D Çok basit; bir telefona 7300 TL vermeyi düşünen biri eğer 700 TL zammı kafasına takıyorsa, bir telefona 7300 TL verebilecek ekonomik koşullarının olmadığını gösterir. Dahası 7300 TL'lik telefona yüzde onluk böyle bir zam için nefret kusmaya başlamışsa da o telefona baştan ihtiyacı olmadığı sonucu çıkar. Umarım herkes ekonomik durumuna göre ve de ihtiyacına göre bu ürünleri satın alır...

Tamam. Şimdi böyle diyerek beni kitaplardan nefret ettiriyorsun.
Kitaplardan birinin mesajı üzerine nefret ediyorsanız zaten sizin kitap okumaya niyetiniz yoktur.

Telefona 8000 lira verecek kadar aklımı kaçırmadım merak etme ama bilgisayar ne alaka arkadaş sana ne kime ne zararı var.
Ülkenin 7-25 yaşlarındaki geleceğini, bomboş bakanlara çeviren bu oyun bilgisayarlarının elbette ki zararı vardır.

Kitaplardan birinin mesajı üzerine nefret ediyorsanız zaten sizin kitap okumaya niyetiniz yoktur.

Ülkenin 7-25 yaşlarındaki geleceğini, bomboş bakanlara çeviren bu oyun bilgisayarlarının elbette ki zararı vardır.

Dostum anlamadığınız şey şu zamlar sadece bilgisayara ve telefona gelmiyor ben tuşlu telefon kullanıyorum ama senin gibi akıllı telefona gelen zamma sevinmiyorum.
Niye mi? Bugün akıllı telefona gelen vergi zammı yarın arabaya, eve, ekmeğe suya her şeye gelecek de ondan.

EDİT:Gençler açtığım başlıklar neden onaylanmıyor 2 saat olacak neredeyse?

Yeni konular

Geri
Yukarı