Yeni Kitaba Başlayacağım

Keşke yüzünü de görseydik fotoğrafta. :D
Facebook'ta göremedin mi? :D

Yazın başlangıcında alacağım kitap listem. Bir sorun çıkmaz ise Sherlock sırayı bekleyecek maalesef... :) Çok önceden de düşünüyordum çünkü almayı, unutmuştum. Bir Blizzard tutkunu olarak alacağım kitap serisi... Tabi tek tek alacağım, arada Sherlock, Dan Brown, Yüzüklerin Efendisi... Okunacak çok kitap var.

Burada kitap listesi var 2. yorumda fakat Türkçe'ye çevrilmemiş WoW serisi sanırım

World of Warcraft: Stormrage - Richard A. Knaak - %28 indirimli : Kitap | idefix.com (Türkçe'sini arıyorum)

Warcraft-Ejderhanın Günü - Richard A. Knaak - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Warcraft-Büyük Şef - Christie Golden - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Warcraft-Son Bekçi - Jeff Grubb - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Warcraft - Ejder Avı - Richard A. Knaak - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Warcraft Efsaneler Cilt 2 - Kolektif - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Warcraft Efsaneler Cilt 3 - Kolektif - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

warcraft |en yeni,güncel,çok satan,popüler,indirimli |D&R

Bir videoda @Özay Şen Neverwinter dünyasından kitaplar söylüyordu. Anladığım kadarı ile Warcraft gibi hikayesi olan oyunlar var.

Sonra Starcraft serisi:

Starcraft-Öncephe Cilt 1 - Kolektif - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Starcraft-Öncephe Cilt 2 - Kolektif - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Starcraft-Öncephe Cilt 3 - Kolektif - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Diablo serisi:

Diablo''Bartuc'un Mirası'' - Richard A. Knaak - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Diablo#2 Siyah Yol - Mel Odom - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Diablo 3-Gölge Krallığı - Richard A. Knaak - %35 indirimli : Kitap | idefix.com

Şu an bu yorum benim için arşiv değerinde... WoW kitapları, olsaydı çok iyi olurdu. Türkçe çeviri bulamadım.

Sherlock'u neden bu kadar geriye atıyorsunuz? Hepsinden daha zevkli olacağını düşünüyorum.

Sherlock'u neden bu kadar geriye atıyorsunuz? Hepsinden daha zevkli olacağını düşünüyorum.

Geri plana atmıyorum hepsinden okurum fakat bu kitapları okumayı çok önceden planlamıştım. Çok sık takip ettim ve her oyununu severek oynadım şu ana kadar. Ve bunun hikayesini okumak gerçekten zevkli olur. Sherlock seri halinde bir kitap değil. Gerçekten çok güzel ama seri olarak değil. Onu da alacağım ama üst üste almayacağım. Warcraft okumak istediğim zaman Warcraft, Sherlock okumak istediğim zaman Sherlock okurum. Çok kitap araştırdım zaten bunların çoğu Sherlock'un yer aldığı kitaplar. 100'e yakın kitap oluştu kafamda. Bunları okumak uzun sürecek, kitap listem kabarık ama bundan sonra hayatımda hep kitaba yer vermeyi düşünüyorum. Yani yeni listeme Warcraft Dünyası'da eklendi. Kimsenin arka plana geçtiği yok. :)

Son düzenleme:
QI6MM9G.jpg

Bu arada kitapların son durumu... Kısa sürede iyi bir kitap sayısına ulaştığımı düşünüyorum. İlerde bir duvarı kaplayan boydan boya kitap barındıran raflar yakındır. Seneler geçtikçe birikecek... :)

Süpersiniz. :D Sizin kitaplar farklı yahu? O ne biçim Sherlock Holmes? o_Oo_O

D&R'den almıştım bir raf boydan boya Sherlock Holmes ve yazarın yazdığı kitaplar ile doluydu. Cennete geldim sanmıştım bir an için. Mesela sen 5'li kitap seti paylaşmışdın. Bu kitapta başka bir serinin...

Bu linke bakmanı öneriyorum. 10 sayfaya da bak. Arada başka yazarlarda var ama toplasan 1 sayfadır. Ne demek istediğimi anlayacaksın. 50 değil yazarın 100'lerce kitabı var.

Bunlar okunur mu acaba? Arthur'da yazdıkça yazmış. Adama bak be. :D

Hedefim bunların hepsini okumak. İşim ne alır alır okurum. Ondan araya başka kitaplarda serpiştireceğim Warcraft, Dan Brown... 1 sene, 2 sene , 3 sene... 6 sene, 7 sene... Tek korkum tükenmeleri... Ama bu kitapların tükeneceğini sanmıyorum. Güncelliğini koruyorlar özellikle filmi ve dizisi oldukça basılmaya da devam edecektir.

Aaa mükemmel birşey yakaladım. Kitaplara bakarsanız hepsi ayrı ve tek bir hikaye. Bendeki kitaplarda galiba onların özeti var. Çünkü o kadar ayrı kitabı olamaz adamın. Bendeki kitapta 10 tane hikayeyi 30 küsür sayfaya özetlemişler. Mesela Gloria Scott Gemisi adlı kitap bende bu şekilde var.

İşte Gloria Scott.

P52MWYe.jpg

Onu bende farkettim ama çoğunluk orijinal hikayeler. Çünkü D&R'de inceleme fırsatı yakaladım. Her birinin kitabı varsa binlerce kitap olurdu. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı