Yeni LGS zor olur mu?

Bu lgs sadece 1.dönem konularını içerecek ve tahminim zor olmayacak meb çocukların psikolojisini düşünecek zaten corona var bide lgs ile moral bozmazlar ama sana tavsiyem günde 1 deneme çöz

Olum siz daha ne istiyosunuz?

Okulda çözdüğün denemeler mi 460 puan.

Ben karekök, editör ve tonguçun denemelerini aldım. İyi midir bu yayınlar?
Okulda yapılan denemeler 480 oluyor genelde. Online olanlar 460 ve üstü geliyor malum artık okulda yapamıyoruz.
Kankam sen zaten böyle devam edersen fen lisesini rahat alırsın
Bu lgs sadece 1.dönem konularını içerecek ve tahminim zor olmayacak meb çocukların psikolojisini düşünecek zaten corona var bide lgs ile moral bozmazlar ama sana tavsiyem günde 1 deneme çöz
Denemenin yayını önemli mi?

İnşallah zor olmaz ben de gireceğim bu sene. 1. dönemden sorumlu olmamız gerçekten güzel oldu. Örnek sorular kıvamında gelirse zorlamaz zaten. Deneme sonuçlarım genelde 460-480 arası ama ailem kötü daha fazla çalış diyor kafayı yedirtseler de geçiniyoruz işte.
Benimkiler 460-480 civarı olsa başka bir şey istemem zaten. :D
Ben de bu sene sınava giriyorum.
İki kere bursluluk sınavına girdim 465 civarlarında dolaştım fakat kazanamadım. (Tabii 8. sınıfta daha kötü olacak gibi duruyor.

Dua edin zor olsun. Kolay olursa hakkınızı daha zor kazanırsınız ve gözünüzden bir kelimenin kaçma toleransı olmaz. Mesela 1000 tane LGS 1.'si zaten doğrudan belli başlı güzel liseleri eleyeceği için işiniz yaş olur.

Dua edin zor olsun. Kolay olursa hakkınızı daha zor kazanırsınız ve gözünüzden bir kelimenin kaçma toleransı olmaz. Mesela 1000 tane LGS 1.'si zaten doğrudan belli başlı güzel liseleri eleyeceği için işiniz yaş olur.
Balıkesir'de oturduğum için İzmir liselerinde önceliğim var. Yani İstanbul'dan bir çocukla aynı puanı alsak ve İzmir'de aynı liseyi istesek ben girerim. Bu da bir kriter olduğu için bahsettiğiniz olay her zaman geçerli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı