Yeni MacBook modelleri ne zaman duyrulacak?

Rik Sançez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir MacBook Air almayı planlıyordum fakat bir arkadaş 3 gün sonra yeni modeller duyurulacak dedi ne kadar doğrudur ve ortalama fiyatları ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben bir MacBook Air almayı planlıyordum fakat bir arkadaş 3 gün sonra yeni modeller duyurulacak dedi. Ne kadar doğrudur ve ortalama fiyatları ne kadardır?

Apple'ın şu an yanlış bilmiyorsam 14 Eylül'de planladığı bir etkinlik var. O etkinlikte belki bir ihtimal yeni MacBook modelleri (yani büyük ihtimalle M1X veya M.2 serisi) gelebilir ama pek kesin bir şey denmez elbette. Ama büyük ihtimalle bekleseniz de alacağınız MacBook'un fiyatı bile artabileceğinden pek beklemeye değmez gibi çünkü M1X gibi işlemciler eğer yazılımcı iseniz daha iyi olabillir ama günlük kullanım bir cihaz alacaksanız büyük ihtimalle şu anki M1 hala yetecektir.

Son düzenleme:
Apple'ın şu an yanlış bilmiyorsam 14 Eylül'de planladığı bir etkinlik var o etkinlikte belki bir ihtimal yeni MacBook modelleri (yani büyük ihtimalle m1X veya M.2 serisi) gelebilir ama pek kesin bir şey denmez elbette. Ama büyük ihtimalle bekleseniz de alacağınız MacBook'un fiyatı bile artabileceğinden pek beklemeye değmez gibi çünkü m1X gibi işlemciler eğer yazılımcı iseniz daha iyi olabillir ama günlük kullanım bir cihaz alacaksanız büyük ihtimalle şu anki M1 hala yetecektir.

Yazılım için kullancaktım.

Yazılım için kullancaktım.
O zaman M1X bir tık daha iyi olacaktır ama şu an pek bir kesin bilgi yok. Kısacası isterseniz 14 Eylül'e kadar bekleyin ve Apple'ın yaptığı etkinlikte MacBook duyurulacak mı bakın. Eğer duyurulursa fiyatına bakıp M1X veya M1 bir MacBook almaya karar verebilirsiniz ama dediğim gibi pek bir farkı olacağını sanmıyorum. M1X performans konusunda bir tık geçecektir büyük ihtimalle.

Bu etkinlikte MacBook duyurulmayacak gibime geliyor. Mid 2022’de gelebilir.
14 eylüldeki tanıtımda watch, iphone 13 ve airpods 3 tanıtılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı