Yeni Metin2 virüslü mü?

İkisi de Gameforge'un değil, Harbi2 ayrı bir sunucu Gameforge ile alakası yok.
PvP sitesinden, yani özel serverdan indirmişsiniz. Olabilir virüs.

Harbi2 ile Metin2 TR aynı değil diyorsanız bir zahmet zaten.

Tamam ben de onu diyorum zaten. Benim attığım 2 siteye farklı oyun dediniz sandım. Sorun yok.

Ama bilgilerini satarlar onu söyleyim kullanıcı adını şifreni telefon numaranı epostanı vs satarlar.
Hiç acımıyorlar hem de :D PvP'nin biri yüzünden 2 yıldır telefonuma 4 farklı 0850'li numaradan başka başka PvP reklamları gelip duruyor. Engelliyorum birkaç ay sonra bir başkası başlıyor. Kendi telefonunu kullanmak büyük hata. Epostayı ve ismi hep sahte giriyordum ama bazıları telefon numarasından onay kodu istediği için yapacak bir şey olmuyor.

Ha harbi2 den bahsediyorsun o baya güvenilir çünkü HarbiDeli isimli trnin en çok izlenen yayıncısı açtı o serverı virüs falan olmaz hocam merak etmeyin.
Boş bir zamanda göz atayım en iyisi. 2-3 ay aktif kalıp paraları götürüp sonra kapanıveren serverlardan gına gelmişti.

Tamam ben de onu diyorum zaten. Benim attığım 2 siteye farklı oyun dediniz sandım. Sorun yok.

Hiç acımıyorlar hem de :D PvP'nin biri yüzünden 2 yıldır telefonuma 4 farklı 0850'li numaradan başka başka PvP reklamları gelip duruyor. Engelliyorum birkaç ay sonra bir başkası başlıyor. Kendi telefonunu kullanmak büyük hata. Epostayı ve ismi hep sahte giriyordum ama bazıları telefon numarasından onay kodu istediği için yapacak bir şey olmuyor.

Boş bir zamanda göz atayım en iyisi. 2-3 ay aktif kalıp paraları götürüp sonra kapanıveren serverlardan gına gelmişti.
1-99 uzun soluklu olacakmış. Yarın yani cuma açılıyor.

E o kadar eminsen o siteyi niye attın.
Kardeş ne boş yaptın ya. Adam konuyu “Metin2” diye açmış. “Arkadaşımdan Harbi2 diye bir server duydum” falan dememiş. TR serverı yerine bir şekilde Harbi2 diye PvP buldu indirdi diye düşünüp orijinal server bağlantısını verdim.

Anladın mı sonunda? Tövbe estağfurullah ya. Laf anlatmak ne zor size ya.

Kardeş ne boş yaptın ya. Adam konuyu “Metin2” diye açmış. “Arkadaşımdan Harbi2 diye bir server duydum” falan dememiş. TR serverı yerine bir şekilde Harbi2 diye PvP buldu indirdi diye düşünüp orijinal server bağlantısını verdim.

Anladın mı sonunda? Tövbe estağfurullah ya. Laf anlatmak ne zor size ya.

'TR serverı yerine bir şekilde Harbi2 diye PvP buldu indirdi' diye düşündüysen neden
'Hangisi PvP? İkisi de Gameforge'un kendi serverı.' diye yazdın :D

Kendinle çelişip yanlış bilgiler verip duruyorsun, yanlış biliyormuşum diyeceğine bi de üst perdeden kendini zeki görüp benim anlamadığımı söylüyosun, daha çok üstten konuş belki haklı çıkarsın.

neden
'Hangisi PvP? İkisi de Gameforge'un kendi serverı.' diye yazdın :D
Yok ya anlamıyor. Kardeş ilk mesajıma bak. 2 tane TR serverı linki vermişim.

Bak 1
Bak 2

Bu 2 sitenin aynı oyun olmadığını söylediğinizi düşündüm, belki bilmediğim bir değişiklik olmuştur diye netleştirmek istedim.

Yeterince açık oldu mu? Daha ne kadar tane tane anlatabilirim bilemedim çünkü. PvP ve TR serverı ayrımını bildiğim mesajımda barizken gelip boş boş “o ikisi aynı oyun değil” diye ortalığı karıştıran sizsiniz.

“PvP yani özel server indirmişsiniz, orijinalini arıyorsanız burada” diyen insana gelip “O aynı oyun değil” demek ne kadar akıllı bir hareket? Zaten aynı oyun olmadığını, birinin özel öbürünün orijinal olduğunu ben söylemişim bile. Neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Oyunun Türkiye'de ofisi olmadığı için ortalıkta PvP sunucular kol geziyor, PvP sunucu ise orijinal olmayan Metin2 sunucuları. Harbi gibi bu yüzden oyunun içine istediklerini koyarlar, buna ek olarak PvP sunucular için hile koruması olarak uriel anti-cheat var, yeni açılan tüm sunucular bu korumayı kullanır. Koruma güvenilir mi diye soracak olursan da korumanın sahibi aynı zamanda masyaf ismindeki hilenin sahibi. Bu hilenin içerisinde ise RAT var, yazdıklarımı az çok anladıysan bu illet oyundan uzak dur.

Dostum metin 2 nin orjinal sitesinden indirmek gerekiyor, eğer pvp server (kolay server) oynayacaksan o zaman da o pvp server inin sitesinden indirmek gerekiyor. Orjinal sitesi virüslü olamaz ama pvp serverlar için aynı şeyi diyemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı