Yeni milli eğitim bakanını beğenmeyenler

Yeniliğe kapalı insanlar kelepçeye mahkumdur. Bakalım, kendisine bir şans verelim. Ama pek ümitli olduğum söylenemez. Çünkü bütün bakanlık kadroları pek iç açıcı değil.

Merhaba. Bugünlerde internette milli eğitim bakanının açıklamalarına rastlıyorum. Bu açıklamalar okulları açmakla alakalı. Bu açıklamaların gerçek mi yalan mı olduğunu bilmiyorum. Ancak çoğu kişi Ziya Selçuk istifa etmeseydi keşke diyor. Ne düşünüyordunuz ki? Yeni bir bakan geçince her şey düzelecek miydi? Açıkçası sıkı ve disiplinli bir sistem işlerine gelmiyor bu arkadaşların. Eğer refah seviyemizin yükselmesini istiyorsanız sıkı bir eğitimden geçmeliyiz. Daha bu bakanın nasıl birisi olduğunu, yapacağı icraatleri bilmiyoruz. Şimdiden bir şey demek çok mantıksız. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Bu arada konunun hiçbir şekilde siyasetle alakası yoktur.
Gideni aratmasın yeter bana. :D

Dostum sıkı bir sistemden bahsediyorsun fakat 25 bin vaka varken okulları açmak zorundayız diyen birinden bahsediyoruz. Ben okula giderken bir çok toplu taşıma aracını kullanıyorum, bana virüs bulaşsa ve istemeden yaşlı kişilere, hastalıklı kişilere bulaştırsam ve bir çok kişinin hayatını karartsam işte bu çok sıkı olur. Objektif olucaksınız, neden risk alıyoruz yani anlamıyorum, o kadar online eğitimi övüyorlar ama zorla okulu açacağız diyorlar. Vakalar sıfırlanana kadar bekleyip sıfırlandıktan sonra rahat rahat ilerlemek varken..neyse.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı