Yeni Msi ge60/ge70 Fiyat

Arkadaşlar yeni fark ettim , pcdepo ürünler eklenmiş ama stokları gelmesi haziran sonunu bulur. Win8 yerine Freedos gelseymiş daha iyi olurdu , en azından fiyat biraz kısılmış olurdu. Linkleri veriyorum : ( Bu arada son laptopta bir hata var GE40 yazıyor ama model sanırsam GT70 2OC )

1-) MSI GE60 20C

MSI GE60 20C Notebook - 2,175.76 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

2-) MSI GE60 20E

MSI GE60 20E Notebook - 2,387.21 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

3-) GE40 2OC Dragon Eyes ( Model yanlış ama pcdepo öyle yazmış :D , bana göre model GT70 2OC )

GE40 2OC Dragon Eyes Notebook - 3,171.66 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

MSI GE60 20E Notebook - 2,289.61 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat bu gerçekten harika bu fiyata çıkarsa beklerim müthiş bi fiyat ama sanıyorum göstermelik stoğa girince 2800e kadar fırlar :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı