Yeni nesilde tercihiniz ne olacak?

İnternetimi güçlendirip GeForce Now kullanacağım.

İnternetimi güçlendirip GeForce Now kullanacağım.

100 megabit fiber internetim var. Verim alamadım. Pekte kurcalamadım. Ama Türkiye serveri yokmuş diye bir şeyler duydum belki ondan sonra düzelir. Gecikmesiz çalışsa tadından yenmez.
PS5 alacağım. Hem gözüme çok hoş geldi hem Ps'ım olsun istiyorum, hoşuma gidiyor PS tarafı.

Ben yurtdışından Xbox Series X alacaktım Türkiye fiyatının yarısına. Ama vazgeçtim. PC mi satıp üzerine 2bin daha koyup RTX 2060'lı bir sistem toplayacağım. Bir de kaliteli Gamepad aldığım zaman tamamdır sanırım. Hikayeli oyunlara başladım şimdi RDR2'ye. Steam fiyatı bile 300 TL. 1 haftada bitireceğim oyuna 300TL veremem mesela. Torrentini indirdim çatır çatır oynuyorum. PC'ye devam edeceğim. Ama FIFA 21 alacağım Online rekabetçi maç yapmak istiyorum. CS:GO PUBG FIFA21 oynuyor olucam düzenli olarak. Hikayeli oyunlara ağırlık veremem zaten. RDR2 gibi kaliteli oyunlar olursa tabii torrentten indirir oynarım.

Son düzenleme:
Tercihim PS3 oldu.
Bu arada:

maxresdefault.jpg

Belirtmiş olayayim. Sony reklam konusunda çok iyi iş çıkarıyor. Ünlülerle reklam yapıyor ve fragman tadından yaptıkları reklamlar aşırı gaz verici. Reklam konusunda PS kanadı kazandı diye düşünüyorum.

Ben şu an PC ile idare ediyorum. Seneye PS5 veya yeni PC toplayacağım. Daha çok PC olacakmış gibi geliyor. PC için hedef 1080P 30-60FPS'den 4K 144FPS'e. Şu an RTX3*** serisi bence 4K için tam yeterli değil. Bazı oyunları en üst ayarlarda 144FPS veremiyor. Eğer NVIDIA 4000 serisi, Ryzen 6000 serisi ve DDR5 belleklerin fiyatları PS5'e göre çok fazla olursa PS5 alabilirim.
Doların düşüşü seneye kadar devam ederse kesin PC.

Geri
Yukarı