Rehber Yeni nesilde kim, hangi konsolu almalı?

Lockheed

Hectopat
Makaleler
19
Evet malum yeni nesil çok az ladı ve ben de bir rehber yapmak istedim.
Xbox Series S: Bütçesi 5000-6000 bandında olan ve 5 sene boyunca herhangi bir ek para ödemek istemeyenler için ideal bir konsol. Xbox Game Pass avantajlarında biri. Ama bu konsolu halihazırda iyi bir PC'si olmayanlara öneriyorum çünkü bu konsoldaki aşağı yukarı her oyunu oynayabilirler.
PS5 digital Edition: Bütçesi 6500-7500 arası olan PS özel oyunlarını sevenler için kısmen ekonomik bir konsol. Aşağı yukarı 7 sene götürür. PS Plus Collection gibi üyelik olacak gibi duruyor ve umarım güzel oyunlar olur.
PS5: Koleksiyon yapmayanların dijital olanı tercih etmesi daha mantıklı olur. Dijital haliyle her şeyi aynı.

Not: Series X'i koymadım çünkü bana göre alınası bir konsol değil. Bir nesil boyunca sadece gears ve Elder Scrolls oynayacaksanız buyurun alın.

başlarım sizin bethesda'nıza. Bethesda, Elder Scrolls ve Doom'u PC'ye çıkarmasın da göreyim ben onu. Bu iki oyunun oyuncularının yüzde sekseni PC'de. Konsolu sipariş edenler bethesda diye kendini avutuyor.

Not 2: Kişisel görüşlerimle yaptım.

İncehesap Gaming gecesi konusu gelecek.

PS5 almak yerine giderim Series X alırım. Daha güçlü bir konsol. Bunun dışında Gamepass gibi bir artısı var.

Bir nesil boyunca Gears, Elder Scrolls ve Doom oynayacaksan al. Diğerleri GoW Ragnarok oynarken sen Forza oyna. Dediğim gibi "kişisel" liste.

@Lockheed Tamam sen o kadar parayı konsola verirsin ondan sonra da bir konsol parasını oyunlara verirsin. Kendi tercihin saygı duyarım.

Bak sana şunu söyleyeceğim. Game Pass'e baktığın zaman bir hardcore oyuncu Game Pass'deki çoğu oyunu oynamış oluyor (hikayeli). Yani benim için öyle.
Konsol Üssü'nden Onur'un lafı: " Bir nesil GoW, The Last of Us veya RDR oynamadan geçmez, bitmez."

Bir nesil boyunca Gears, Elder Scrolls ve Doom oynayacaksan al. Diğerleri GoW Ragnarok oynarken sen Forza oyna. Dediğim gibi "kişisel" liste.
Ben Xbox'da 20-30 liraya tonla güzel oyunu oynarken sen Playstation'un ile 700 lira verip tek alacağın oyun olan GoW Ragnarok'u 100 kere oynar durursun. :)

Geri
Yukarı