Rehber Yeni nesilde kim, hangi konsolu almalı?

Gamepass'deki hiçbir oyun Playstation Exclusive'lerinin yanından bile geçemez gerek kalite gerek hikaye. Kimse Gamepass'e kötü demiyor sadece kalite anlamında Playstation Exclusive'leri ile yarışamaz diyoruz neden hala diretiyorsunuz? Playstation alana kadar hep PC'de oyun oynadım ve birçok oyun oynadım ama konsola geçtikten sonra anladım ki PC'de oynadığım birkaç oyun hariç hepsi PS Exc.'leri yanında sönük kalıyor.

Game Pass'deki hiçbir oyun PlayStation Exclusive'lerinin yanından bile geçemez gerek kalite gerek hikaye. Kimse Game Pass'e kötü demiyor sadece kalite anlamında PlayStation Exclusive'leri ile yarışamaz diyoruz neden hala diretiyorsunuz? PlayStation alana kadar hep PC'de oyun oynadım ve birçok oyun oynadım ama konsola geçtikten sonra anladım ki PC'de oynadığım birkaç oyun hariç hepsi PS exc.'leri yanında sönük kalıyor.

Aynı fikirdeyim ve Sony exclusiveleri genellikle Türkçe alt yazı veya dublajlı oluyor. Kendi dilinde oynamakta ayrı bir keyif katıyor oyuna.

Konsola 7500 TL verip oyunlarına da 700-800 TL verdikten sonra 20 saatlik mükemmel ve exclusive serüveninizi sonlandırabilirsiniz.

Konsola 7500 TL verip oyunlarına da 700-800 TL verdikten sonra 20 saatlik mükemmel ve exclusive serüveninizi sonlandırabilirsiniz.

Bir oyuna 700-800 TL veren tek bir kişi bile görmedim. PS tarafında yeni çıkan bir oyunu al sat ya da kiralayarak oynamak ya bedava ya da en fazla 50-60 liraya mal oluyor. Zaten bu oyunların çoğu hikayeli singleplayer oyunlar olduğu için al bitir geç mantığındalar.

Xbox tarafında ise bilindiği gibi özel oyunlar Gamepass'e eklenecek. Third party oyunlar ise asla bu fiyatlarda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı