Yeni Nesilde Xbox ve Playstation Rekabeti

Hocam Avrupa'da ve Amerika'da da 500 Euro'ya veya Dollar'a dediğiniz gibi ona eş değer bir PC toplanamaz, sadece ekran kartı alırsın Türkiye'de olduğu gibi veya her şeyi alırsın ekran kartı kalır. Maalesef bunu anlayamayan insanlar var yapacak bir şey de yok. Series X ve PS5 performansında bir PC'yi 500 Dollar'a toplamak imkansız gibi bir şey. Söylediklerinizi destekliyorum.
Konudan önceki mesajları okudum resmen kin kusarcasına Xbox'u yeriyorlar. Böylelerinin düşünce mantığını pek anlayabilmiş değilim.

Konudan önceki mesajları okudum resmen kin kusarcasına Xbox'u yeriyorlar. Böylelerinin düşünce mantığını pek anlayabilmiş değilim.
Hocam asıl Sony'nin ayağını denk alıp bir şeyler yapması gerek, çoğu bölgede Xbox satışı PS'ye yetişiyor. Ben de eskiden PS'yi severdim hatta hala arada bir PS3 oynuyorum ama Series S'e geçtim. Xbox büyük nimetler sunuyor oyunculara ve görüldüğü üzere oyuncu dostular.

Hocam asıl Sony'nin ayağını denk alıp bir şeyler yapması gerek, çoğu bölgede Xbox satışı PS'ye yetişiyor. Ben de eskiden PS'yi severdim hatta hala arada bir PS3 oynuyorum ama Series S'e geçtim. Xbox büyük nimetler sunuyor oyunculara ve görüldüğü üzere oyuncu dostular.
Dediğim gibi exclusive haricinde ben Xbox'u her kategoride daha üstün buluyorum. Özel oyunlar asla küçümsenecek bir etken değil lakin dediğin gibi daha cazip kampanyalar, abonelikler açması lazım. PS Plus var zannedersem o çok güzel bir abonelik sistemi ve gerçekten güzel oyunlar veriyor ama PS Plus haricinde güzel bir artısı olan abonelik sistemi yok diye biliyorum PS tarafında. Xbox'a gelecek daha tonla uygulamanın ve streaming sisteminin rekabeti arttıracağı söyleniyor. Xbox aslında bir oyun konsolundan fazlasını yapıyor bu nesilde. Koca bir platform olmaya çalışıyor ki başarısız olduğunu da söyleyemem.

Son düzenleme:
Ya Xbox satışları böyle kalmalı ya da PS'nin de buna karşılık vermesi lazım. Yoksa Xbox PS'e yetiştiğinde şimdiki Xbox'ı göremeyebiliriz.

Hocam maalesef ki Türkiye şartları altında PS 5 ve Xbox'u deneyimlemek çok zor eğer ortalama bir ailedeyseniz daha da zor PS 5'in 8500TL olduğu bir yerde yaşıyoruz. X box Series X de sanırım 7000 TL civarı birşeydi yani boşa yaşıyoruz açıkcası ama PS 5 daha kalitelidir.

Xbox almış kendini kurtarmaya çalışıyor diyenlere gerçekten acıyorum. PS5 siparişimi stoklarda bulduğum an vereceğim.

Ben Xbox iyi, PS kötüdür demedim farkındaysan. Düzgün oku. Ayrıca söyleyeyim, görsel çıkış ayından kalma. En basitinden Hindistan gibi ülkeler Xbox tarafına gelecek.

İlginç gerçekten, forumda fanboylar her gün artıyor.
Gören de stokta yok sanacak. Ben 6-7 yıldır Xbox 360 kullanıyorum ve hiç PS kullanmadım, neyin fanboyluğunu yapacağım kullanmadığım konsolun mu?

Taş gibi sistemin var Xbox Series X alıyorsun buna diyecek hiçbir şeyim yok, saçmalık.

Gören de stokta yok sanacak.
Ben böyle bir şey de demedim. Fanboyu sana dediğimi nereden çıkardın?
Taş gibi sistemin var Xbox Series X alıyorsun buna diyecek hiçbir şeyim yok, saçmalık.
Benim seçimimdir, bunu benim mantıklı argümanlarıma karşı kullanma sebebini anlamadım, konuyla alakası yok.
Ben ileride PS5 alacağımı bildiğim için XSX aldım. PC'de oyun oynamak zevk vermiyor.

Gören de stokta yok sanacak. Ben 6-7 yıldır Xbox 360 kullanıyorum ve hiç PS kullanmadım, neyin fanboyluğunu yapacağım kullanmadığım konsolun mu?

Adam tercihini Xbox'tan yana kullanmış. Seni yoran ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı