PlayStation 5 ve Yeni Xbox için 2019 İddiası

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PlayStation 5 ve Yeni Xbox için 2019 İddiası
Daha önce 2020 yılı içerisinde tanıtılacağı belirtilen PlayStation 5 ve yeni Xbox modelleri, beklenenden daha erken bir tarihte piyasaya sürülebilir. Amerika’nın önde gelen oyun perakende markalarından biri olan GameStop, yeni PlayStation ve Xbox hakkında oldukça önemli bir iddiada bulundu. GameStop tarafından paylaşılan bilgilere göre, PlayStation 5 ve yeni Xbox modellerinin 2019 yılı içerisinde resmi olarak […]

Devamı: PlayStation 5 ve Yeni Xbox için 2019 İddiası
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Yeni Xbox'ı kim satın alacak çok merak ediyorum. Windows 10 + Giriş seviyesi oyun bilgisayarı = Xbox olmuşken Xbox almanın hiçbir mantığı kalmadı. Hem PC'de Xbox Live Gold da lazım değil. :D
Ayrıca Xbox oyunlarına olan zamdan sonra Xbox seven biri olarak kesinlikle alınmaz diyorum.

Xbox one 2 el 600 TL ye aldım ama şu oyun fiyatları beni bitiriyor yeni kol almak istedim 300 TL bu benim büyük ihtimal son konsolumdu bence bu saaten sonra Türkiyede konsol alınmaz.

Xbox one 2 el 600 TL ye aldım ama şu oyun fiyatları beni bitiriyor yeni kol almak istedim 300 TL bu benim büyük ihtimal son konsolumdu bence bu saaten sonra Türkiyede konsol alınmaz.
Bende oyun fiyatları eskiden dijatel şuan kutulufan daha pahalı o kadar alışmışım ki RDR2 PSN Store'da 470 TL oynuyamam o kadar para vermem diyordum hepsiburada 270 TL bulunabiliyor ilk önce kutulu fiyatlara bakın ve satma takas etme şansınızda var.

Bende oyun fiyatları eskiden dijatel şuan kutulufan daha pahalı o kadar alışmışım ki RDR2 PSN Store'da 470 TL oynuyamam o kadar para vermem diyordum hepsiburada 270 TL bulunabiliyor ilk önce kutulu fiyatlara bakın ve satma takas etme şansınızda var.
Ben genellikle kutulu oyun alıyorum ama Türkiye de zor Fifa 19 300 TL kaç aydır fiyatı düşmüyor oyunun Xbox da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı