Yeni neslin çok uzun olması

Doğru bu arada. 2003 sonrası doğan çocuklar acayip uzun. Durumu kabullenmekten başka yapabileceğimiz çok bir şey yok uzun olmayanlar olarak.

Yeni nesil cips ketçap gibi gıdalarla beslendiğinden dolayı ergenliğe daha erkenden giriyor ve erkenden boy atıyor. Yani yeni neslin uzun olduğu falanda yok.
Yeni nesil cips ketçap gibi gıdalarla beslendiğinden dolayı ergenliğe daha erkenden giriyor ve erkenden boy atıyor. Yani yeni neslin uzun olduğu falanda yok.

@Penetrator God neden hahahaha attığınızı açıklarsanız sevinirim.

@Kakaolu Puduk neden güldün ulan? Komik olan ne? Adamın nickinde hayır yok gerçi.

Son düzenleme:

@Penetrator God neden hahahaha attığınızı açıklarsanız sevinirim.

@Kakaolu Puduk neden güldün ulan? Komik olan ne? Adamın nickinde hayır yok gerçi.

Kaanflix'i izleyip sevdiğim için bu nicki koydum hayırsız olan nedir onu anlamadım :D ayrıca ben abur cubur çok yemiyorum fakat boyum 183 ve 15 yaşındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı