Yeni Opel Astra L

Yeni L kasa Opel Astra. Siz görünüşünü beğendiniz mi?
Bu yeni marka yüzü olan ön panjuru geçen yıl Jira'ya da göstermiştim, ikimiz de Allah affetsin çok çirkin demiştik. :D Arka tasarım da çok iyi değil, K kasanın o güzel kıvrımları gitmiş yerine yeni bir şeyler denemeye çalışmış VW gelmiş gibi görünüyor...

Bu yeni marka yüzü olan ön panjuru geçen yıl Jira'ya da göstermiştim, ikimiz de Allah affetsin çok çirkin demiştik. :D Arka tasarım da çok iyi değil, K kasanın o güzel kıvrımları gitmiş yerine yeni bir şeyler denemeye çalışmış VW gelmiş gibi görünüyor...
Bu ön panjurun benzeri makyajlı Crossland modelinde de kullanıldı diye hatırlıyorum.
yerine yeni bir şeyler denemeye çalışmış VW gelmiş gibi görünüyor...
Volkswagen markasının tasarımları bile daha iyi.

Bu ön panjurun benzeri makyajlı Crossland modelinde de kullanıldı diye hatırlıyorum.
Öyle, İzmir'deki kapalı otoparkta var 2 tane. Her gördüğümde ağlıyorum. :D Hiç beğenmedim yeni tasarımlarını. K kasası 2016 yılında önceki arabamı alırken en beğendiğim 2 tasarımdan biriydi, Mazda 3 de güçsüz motorundan dolayı tercih nedenim olmamıştı.

Son zamanlarda araç firmalarının bazılarında far ile entegre ızgaralar çok popüler. Bazıları güzel duruyor ama bence bu rezalet olmuş. Yine de internette bakınca böyle görülebilir dendiğini gördüm. Bu kesin bir tasarımdan ziyade fan art tarzı bir şey herhalde.

Geri
Yukarı