Yeni Opel Astra L

Egea'nin olmadığı bir Dünya'da haklı olabilirsin :D
Tamam şaka yapıyorsunuz biliyorum ama egea tasarımı ile astra L tasarımı karşılaştırılır mı? Biri sanat eseri diğeri ise ucube.
Astra L tasarımı Multipla ile kıyaslanabilir.
EGEA_HB_LOUNGE_TUTKI_KIRMIZI_KESFET_606x340px.jpg
Ekran Görüntüsü (5085).png

Tamamen renderlar üzerinden konuşuyorsunuz, yanlış bir hareket. Tamam genel olarak bir fikir verebilir renderlar ancak bunu alıp "Yeni Astra L" diye konu açmak çok saçma. Mevcut durumda aracın gerçek tek fotoğrafı en üst seviye ağır kamuflajı halde, daha az kamuflajlı fotoğraflar beklenmeli.

Motor1'in 2 ay önce yaptığı haberleri yeniymiş gibi konu açmak da iyiymiş, güzel kasma yöntemi.

Motor1'in 2 ay önce yaptığı haberleri yeniymiş gibi konu açmak da iyiymiş, güzel kasma yöntemi.
2 ay öncesi eski mi oluyor? Opel astra L daha çıkmadı. Ben görüşleriniz ne diye konu açtım. Daha çıkmamış bir araba eski mi oluyor? Ayrıca boş konuşmazsan iyi olacak. Açacağım konuyu sana mı soracağım?

Daha çıkmamış bir araba eski mi oluyor?
Daha mesajı anlayacak Türkçe bilgin bile yok, nerede arabaya eski dedim?
Ayrıca boş konuşmazsan iyi olacak.
Bunu diyenin boşlukta çığır açan bir Egea fanboyu olduğu gerçeği :D
Açacağım konuyu sana mı soracağım?
Haber sitesinin 2 ay önce yaptığı haberdeki resimleri kaynak göstermeden yeniymiş gibi kullan, üstüne araba çıkmış gibi başlık atıp konu aç, sonra da açacağım konuyu mu soracağım diye üste çıkmaya kalk, ne güzel işmiş arkadaş. Öncelikle kaynaksız ve izinsiz resim kullanıyorsun, bu bir. Konu başlığını ve içeriğini araç çıkmış gibi yazıp yanlış haber ve yönlendirme yapıyorsun, bu da iki. Bana sormayacaksın açacağın konuyu, ancak açmasını bilmiyorsan da açmayacaksın, konu açmanın da bir şerefi var. Baktın Egea konularında düzenli olarak gömülüyorsun, eski haberleri kaynaksız olarak alıp konu açmaya başladın burada, bu konu ilk değil. Bu şekil konu açarak konu kirliliği oluşturman bir mesele, "ödünÇaldığın" haberlerin kaynağına göre yasal bir sıkıntıya bile yol açabileceği ayrı mesele, en ufak bir eleştiriyi bile kaldıramayıp mesajımı anlamadan savunmaya geçmen apayrı mesele. Böyle konular mı açmak istiyorsun? Kaynağını gerektiği gibi belirt, konuyu düzgün aç ve güncel konu aç. Hatta şu an fırsatın var, taze taze yeni Fabia tanıtıldı. Yap haberini, düzgünce yaz, adam gibi kaynağını da haber sonunda göster, konuya muhteşem atıp eline sağlık yazmazsam adam değilim. Hatta dur bak boş konuştuğumu iddia etmişsin bir de, Fabia'nın konusunu ben açacağım, konu nasıl gerektiği gibi açılır gör, kim boşmuş onu da gör.

Haber sitesinin 2 ay önce yaptığı haberdeki resimleri kaynak göstermeden yeniymiş gibi kullan, üstüne araba çıkmış gibi başlık atıp konu aç, sonra da açacağım konuyu mu soracağım diye üste çıkmaya kalk, ne güzel işmiş arkadaş. Öncelikle kaynaksız ve izinsiz resim kullanıyorsun, bu bir. Konu başlığını ve içeriğini araç çıkmış gibi yazıp yanlış haber ve yönlendirme yapıyorsun, bu da iki. Bana sormayacaksın açacağın konuyu, ancak açmasını bilmiyorsan da açmayacaksın, konu açmanın da bir şerefi var. Baktın Egea konularında düzenli olarak gömülüyorsun, eski haberleri kaynaksız olarak alıp konu açmaya başladın burada, bu konu ilk değil. Bu şekil konu açarak konu kirliliği oluşturman bir mesele, "ödünÇaldığın" haberlerin kaynağına göre yasal bir sıkıntıya bile yol açabileceği ayrı mesele, en ufak bir eleştiriyi bile kaldıramayıp mesajımı anlamadan savunmaya geçmen apayrı mesele. Böyle konular mı açmak istiyorsun? Kaynağını gerektiği gibi belirt, konuyu düzgün aç ve güncel konu aç. Hatta şu an fırsatın var, taze taze yeni Fabia tanıtıldı. Yap haberini, düzgünce yaz, adam gibi kaynağını da haber sonunda göster, konuya muhteşem atıp eline sağlık yazmazsam adam değilim. Hatta dur bak boş konuştuğumu iddia etmişsin bir de, Fabia'nın konusunu ben açacağım, konu nasıl gerektiği gibi açılır gör, kim boşmuş onu da gör.
Haber sitesinin fotoğraflarını kaynak göstermeden alıntılamak bir yanlış bunu bir daha yapmayacağım. Ama zaten üstünde motor1 yazıyor. Ayrıca benimle çocukça bir yarışa girmen de gerçekten komik. Aracın çıktığını mı söyledim? Egea konularında senin gibilerin yorumu umrumda bile değil. Artık uzun bir süre egea hakıında konu açmayacağım hatta belki hiç açmam çünkü seninle tartışmak beni yoruyor. Şu an sana yazdığım cevap için klavyeme üzülüyorum. Sen de aç bakalım bir konu. Bu açtığım konu zaten güncel değil mi? Gerçekten bana takmışsın. Seninle tartışmaktan bıktım. Gereksiz bir yarışın içerisindesin.
Gerçekleri söyleyen fanboy oluyormuş. Yalan yanlış konuşanlar da objektif oluyorumuş. Gerçekten çok ilginç.
Yok efendim. Benim ne haddime? Sizin yanınız da boşlukta çığır açmak bana düşmez.
Daha mesajı anlayacak Türkçe bilgin bile yok, nerede arabaya eski dedim?

Sana ne yaptığımı gerçekten bilmiyorum. Bu kadar beni aşağılaman ve yalan yanlış konuşman gerçekten akıl alır gibi değil. Sana karşı ne hatam oldu? Söyle bir hatam olduysa düzelteyim.

Son düzenleme:
Şu an sana yazdığım cevap için klavyeme üzülüyorum.
Ben de üzülüyorum, senin gibi biri tarafından kullanılmanın utancını yaşıyor çünkü.
Bu açtığım konu zaten güncel değil mi?
Değil, bahsi geçen haberler en az 1-2 aylık ki haberde 1-2 ay büyük bir süredir. Üstelik resmi bile değil.
Gerçekten bana takmışsın. Seninle tartışmaktan bıktım.
Ben kimseye takmam, saçmalıklara takarım, bilen bilir. Demek ki son zamanlarda çok saçmalamışsın ki sana bolca giydirmişim :).
Bence de senin gibilerle tartışmak hiç zevkli değil, sadece zaman alıcı. Açtığım konuya gelecek yorumunu da önemsemiyorum, hatta bence seni göz ardı etmeliyim.
Evet evet, biraz daha düşündüm de göz ardı etmem en doğrusu, hem ben senin saçmalıklarınla uğraşmamış ve zaman harcamamış olurum, sen de onlara aynen devam edersin, her seferinde gömülmezsin. Bir daha görüşmemek üzere hoşçakal :).

Biri sanat eseri diğeri ise ucube.
Egea bence de tasarım olarak kötü değil ama bir sanat eseri de değil. Çizgiler, far/stop tasarımı gibi şeyler tamamen standart olarak çoğu markada görülen türdeler. Yenilikçi ya da alışmışın dışında bir tasarım yok ortada, çok güvenli bir beğeni aralığında kalacak ve çoğunluğa hitap edecek standart bir tasarım bence.

Yalnız yeni makyajlı modeldeki şu jantı istiyorum. :D

Geri
Yukarı