Yeni PlayStation sistemi alınır mı?

Bence PS4 almaya değmez , yeni nesil oyunlarda fan öyle bir çalışıyorki adam çıldırıyor resmen
Slim kasa var TLOU P2, RDR gibi oyunlarda fan sesi duymuyorum bile. Fat kasalarda daha çok oluyor bu durum.

Slim kasa var TLOU P2, RDR gibi oyunlarda fan sesi duymuyorum bile. Fat kasalarda daha çok oluyor bu durum.
bende ps4 pro versiyonu call of duty girince fan öyle çalışıyorki sanki Sony Airlines
bende ps4 pro versiyonu call of duty girince fan öyle çalışıyorki sanki Sony Airlines
Yalnızca cod değil pes 2022 fortnite far cry6 adam resmen çıldırıyor
Blu-ray olarakmı oynuyosun RDR-yi ?

Arkadaşlar The Last of Us part 2 oyununu almayı planlıyorum 1. seçeneğim 1 yıllık sistemden alacak fakat The Last of Us part 2'yi satıl almayı düşünmüyorum.
2. seçenek 3 aylık boyunca alacağım fakat The Last of Us part 2 oyununu alacağım sizce gelir mi? Hangisini seçmeliyim veya farklı düşünceleriniz var mı? Varsa yazarsanız şimdiden teşekkür ediyorum.

Yenilenmiş PlayStation Plus sisteminden bahsediyorsanız kesin olarak alınır.
Siz The Last of Us part 2 oynamak istiyorsanız bence sarı ya da kırmızı siteden 2.el CD olarak alıp oynayıp geri satın sizin için en uygun fiyatlı çözüm budur.

Arkadaşlar The Last of Us part 2 oyununu almayı planlıyorum 1. seçeneğim 1 yıllık sistemden alacak fakat The Last of Us part 2'yi satıl almayı düşünmüyorum.
2. seçenek 3 aylık boyunca alacağım fakat The Last of Us part 2 oyununu alacağım sizce gelir mi? Hangisini seçmeliyim veya farklı düşünceleriniz var mı? Varsa yazarsanız şimdiden teşekkür ediyorum.
God of War, Spiderman, Bloodborne, RDR2 gibi oyunları oynamadıysan 1 yıllık almak daha mantıklı.

Yenilenmiş PlayStation Plus sisteminden bahsediyorsanız kesin olarak alınır.
Siz The Last of Us part 2 oynamak istiyorsanız bence sarı ya da kırmızı siteden 2.el CD olarak alıp oynayıp geri satın sizin için en uygun fiyatlı çözüm budur.
Bir sorum olacak PS4 üzerinden CD olarak GTA 5 oynayıb grapichs ayarlarını düşük yapmak oluyormu?

Abonelik sistemi beklediğimden iyi geldi PS de, tlou2 hariç her sony oyunu var. PS5 almanın zamanı geldi gibi duruyor.

Bir sorum olacak PS4 üzerinden CD olarak GTA 5 oynayıb Graphics ayarlarını düşük yapmak oluyor mu?

Şöyle PS4 Pro'larda dediğiniz ayar vardı ama Slim kasalarda var mı tam bilmiyorum.
Abonelik sistemi beklediğimden iyi geldi PS de, TLOU2 hariç her Sony oyunu var. PS5 almanın zamanı geldi gibi duruyor.

ATI alan üsküdar'ı geçti 7500 liralık cihaz 12.000 lira ile 14.000 lira arasında değişiyor.

Yalnızca cod değil pes 2022 fortnite far cry6 adam resmen çıldırıyor

Blu-ray olarakmı oynuyosun RDR-yi ?
Hayır tüm oyunlar dijital.

Yeni konular

Geri
Yukarı