Yeni sınıfım çok kötü

Evet gittim geldim. Sınıfta çoğu kişi birbirini tanıyordu arkada 7 kişi grup var keko tarzı😆 diğerleride 2 kişi falan ben yine 3-4 kisiyle konuştum fakat teneffüslerde yine yalnızım. Konuşuyorum ama ilerlemiyor. Konuştuklarım da kendi eski arkadaşlarının yanına gidiyor. Konuştum bu sefer ama😶

Ne yapacağım bilmiyorum 😑😑

Evet gittim geldim. Sınıfta çoğu kişi birbirini tanıyordu arkada 7 kişi grup var keko tarzı😆 diğerleride 2 kişi falan ben yine 3-4 kisiyle konuştum fakat teneffüslerde yine yalnızım. Konuşuyorum ama ilerlemiyor. Konuştuklarım da kendi eski arkadaşlarının yanına gidiyor. Konuştum bu sefer ama😶

Ne yapacağım bilmiyorum 😑😑
Ben de daha yeni geldim hocam, Bende de aynı cam köşesin de 6 kişi kız var onlar baya kaynaştı, İlk sınıfa çıktığımız da herkes çok sessizdi bu ilk gün olduğu için ve kimse birbirini tanımadığı için, Ben de duvar tarafına geçtim arkada ortaokulda da arkadaş olan 2 kişi vardı onlar baya samimiydi, Benim de yanıma birisi geldi onla falan kaynaştık, Ama çok rahatsız oldum bu arka sıradan, Cringe cringe espriler yapıyorlar gülüyorlar akşama kadar resmen güldüler ben de katıldım bazen, Yanımdakine de tenefüste dedim ki ''Bence biz iyi arkadaş olabiliriz'' oda dedi ki ''Belli ki, Ama ben kekoyum'' güldüm, Anladım bundan da arkadaş olunmaz, Yarın da başka sınıflarda ki yalnız çocuklara bakacağım olmadı lise de arkadaşlık edinmicem derslerimi bakıcağım.

Ne güzel işte kimse de seni tanımıyor yeni bir imaj.. Tavsiyem sosyal ol ama çok abartma. Yanlış insanla yakın olmamaya çalış, aslında kimseyle fazla yakın olma. Sınırlarını belirle ama fazla abartma.

Bu arada utangaç insanları insanlar daha çok sever. Sınıfta gizemli takılın, her teneffüs kulaklıkla müzik dinleyin vs yanınıza muhakkak biri gelip sizinle konuşur. Derslerde falan iyi izlenim bırakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı