Yeni Sistem mi toplamalı yoksa yola PS4 ile devam mı etmeli?

Kutulu aldığın oyunları aldığın gibi satma imkanın var bunu unutma. Arkadaşlarım 150 liraya GTA 5 aldı 1-2 ay oynayıp 120 lira civarına sattılar. Ayrıca dualshock cihazı hiçbir zaman fare klavye kadar hızlı olamaz bu konuda herkes hemfikir. Ama aracın lastiği patladığında klavyen titremez ateş ederken mouse titremez. Bunları da düşün. Ayrıca multiplayer olarak 2-3 oyun insanı idare eder bence. Karar yine de senin ne yapacağını iyi düşün yeter.

Bunu başka yerde söyleme, valla döverler :D Arkadaşım ozaman nie ps4 aldın ? Ps4 varken, nie pc 'ye ihtiyaç duyuyorsun ? Oyunları taksitle alırsan, çok rahatlıkla ödeyebilirsin. Ve bir konsolun ömrü 10 yıl ancak 1800 tl 'lik bir sistem seni orta - üst ayarlar 'da götürür. Ancak 1 sene sonra hiçbir oyun 'dan aynı performansı alamazsın. Eğer sistem toplayacaksan minimium 2500 tl sadece kasaya ayırmalısın, yok ben okadar ayıramam dersen, ps4 'e devam et, ne kastı derdi olur ? Nede oyunlar 'da hata veya sorun çıkmaz. Ve son olarak 'da bilgisayara harcıyağın para ile watch dogs gibi bir oyun çıktığın 'da alırsan, onu bitirirsin, ve açık dünya ile oho bayağı bir oynarsın, aynısı assasin 's creed black flag için 'de geçerli. Ve incelemelere baktığım 'da pc ile ps4 arasın 'da şuanlık bir fark yok. Ancak ileri 'ki zamanlar 'da mutlaka olucaktır, bu doğal birşey ama okadar, abartılacak bir şey değildir, sadece gölge,çizim,yansıtma ve yüzler 'de çok az bişi fark olur, onu 'da dikkat etmessen, anlamazsın. O yüz 'den sana ps4 ile mutluluklar dilerim. Ve sen bana sen nie almıyorsun, diye soruyorsan, için 'den hemen cevap vereyim, ben konsol koluy 'la nişan alamıyorum, alana kadar, 5 - 10 dk geçmiş, oluyor, ve benim bazı işlerim var, programlama ile ilgili, yoksa bende büyük ihtimal bir ps4 ve dev bir 27 inç led alırdım.

Bunu başka yerde söyleme, valla döverler :D Arkadaşım ozaman nie ps4 aldın ? Ps4 varken, nie pc 'ye ihtiyaç duyuyorsun ? Oyunları taksitle alırsan, çok rahatlıkla ödeyebilirsin. Ve bir konsolun ömrü 10 yıl ancak 1800 tl 'lik bir sistem seni orta - üst ayarlar 'da götürür. Ancak 1 sene sonra hiçbir oyun 'dan aynı performansı alamazsın. Eğer sistem toplayacaksan minimium 2500 tl sadece kasaya ayırmalısın, yok ben okadar ayıramam dersen, ps4 'e devam et, ne kastı derdi olur ? Nede oyunlar 'da hata veya sorun çıkmaz. Ve son olarak 'da bilgisayara harcıyağın para ile watch dogs gibi bir oyun çıktığın 'da alırsan, onu bitirirsin, ve açık dünya ile oho bayağı bir oynarsın, aynısı assasin 's creed black flag için 'de geçerli. Ve incelemelere baktığım 'da pc ile ps4 arasın 'da şuanlık bir fark yok. Ancak ileri 'ki zamanlar 'da mutlaka olucaktır, bu doğal birşey ama okadar, abartılacak bir şey değildir, sadece gölge,çizim,yansıtma ve yüzler 'de çok az bişi fark olur, onu 'da dikkat etmessen, anlamazsın. O yüz 'den sana ps4 ile mutluluklar dilerim. Ve sen bana sen nie almıyorsun, diye soruyorsan, için 'den hemen cevap vereyim, ben konsol koluy 'la nişan alamıyorum, alana kadar, 5 - 10 dk geçmiş, oluyor, ve benim bazı işlerim var, programlama ile ilgili, yoksa bende büyük ihtimal bir ps4 ve dev bir 27 inç led alırdım.

Güzel kardeşim iyisin, hoşsun fakat PS4 ile ben 10 yıl geçirsem bu oyun fiyatlarıyla batarım ben :D Yarım sene de 6 oyun aldığını farz et hadi yılda 10 oyun de. 10x150= 1.500 TL. Yani ben sistem toplarsam, her sene 1.500 TL ekran kartı alarak kasamı hep son ayarda tutarım :) Ayrıca yukarı da belirttim, ben de senelerdir PC oyuncusuyum yani kol ile bende nişan alamıyorum FPS falan hatta GTA bile oynamam sanırım.

Mevsres'in dediklerine aynen katılıyorum.

Bunun dışında şunu söylemek istiyorum. Sadece 1 iş insanı inan ki çok sıkar. Uzun süre yapamazsın.
PS4'ün başına otur, akşama kadar zevk alarak oynayamazsın o oyunu. Çünkü sadece oyun vardır PS'de.

Ama PC böyle değil. PC'de çok farklı dünyalara istediğni anda seyahat edebiliyorsun.
Sahip olduğun o sistemin sana katacağı mutluluk küçümsenemeyecek kadar yüksek olur.

Ben odama girdiğimde Ferrari model koltuğum ve asanlar gibi sistemim beni karşılıyor.
Peki ya senine karşılıyor ? Lanet olası bir kibrit kutusu :)

Mevsres'in dediklerine aynen katılıyorum.

Bunun dışında şunu söylemek istiyorum. Sadece 1 iş insanı inan ki çok sıkar. Uzun süre yapamazsın.
PS4'ün başına otur, akşama kadar zevk alarak oynayamazsın o oyunu. Çünkü sadece oyun vardır PS'de.

Ama PC böyle değil. PC'de çok farklı dünyalara istediğni anda seyahat edebiliyorsun.
Sahip olduğun o sistemin sana katacağı mutluluk küçümsenemeyecek kadar yüksek olur.

Ben odama girdiğimde Ferrari model koltuğum ve asanlar gibi sistemim beni karşılıyor.
Peki ya senine karşılıyor ? Lanet olası bir kibrit kutusu :)

:D Gökhan yine yaptı yapacağını. Son noktayı, kendi tarzı bir benzetmeyle koydu :)

Beyler ben sanırım anlatamıyorum. PSN kardeşliği diye birşey var. Oyunu 2 kişi alıyorsun 2 farklı PS'de oynayabiliyorsun. Bütün oyunların fiyatını yarıya bölün. 180 ise 90, 150 ise 75 vs vs. PS oyunlarının fiyatı PC oyunlarının fiyatından çok çok fazla değil bu pencereden bakınca. Mesele PS4'ü kullanmak istemektir. Bence bütçe el veriyorsa hem PS4 hem PC olmalı. Öyle bir durum söz konusu değilse de arkadaş bence PS4'den devam etmeli.

PC oyunlarına pahalı diyen arkadaşlar Steam diye bir şey duymamış hayatlarında.

Arkadaşım biraz daha bütçeni arttırıp güzel bir PC topla, sonra 15 liradan CS koleksiyonu mu alırsın, 10 liradan Left 4 Dead mı alırsın ya da 10 liradan Saints row 3 mü alırsın ne alırsın orasını artık ben bilemem. :)

Beyler ben sanırım anlatamıyorum. PSN kardeşliği diye birşey var. Oyunu 2 kişi alıyorsun 2 farklı PS'de oynayabiliyorsun. Bütün oyunların fiyatını yarıya bölün. 180 ise 90, 150 ise 75 vs vs. PS oyunlarının fiyatı PC oyunlarının fiyatından çok çok fazla değil bu pencereden bakınca. Mesele PS4'ü kullanmak istemektir. Bence bütçe el veriyorsa hem PS4 hem PC olmalı. Öyle bir durum söz konusu değilse de arkadaş bence PS4'den devam etmeli.

Dostum, PS4' te kardeşlik işi biraz değişmiş. Önüne gelenle yapamıyorsun artık. Herkes diyor ki, çok yakın bir arkadaşınızla yada akrabanız ile yapın bu sefer güven önemli bir yer kaplıyormuş zira bir hesabı 2 kişi paylaşacak. Nereden bileceksin elin adamı, hesabı değiştirip şifreyi falan seni orta da bırakmayacak? Benim çevremde de PS4 alan olmadığına göre bu iş zor baya.

Şimdi bütçene gerçekten GTX 770 sığdırabilirsen masaüstü PC al kesinlikle.

Ki GTX 770'in sizi yarı yolda bırakacağı bir oyun yok.

Şimdi açıkcası konsol ve PC bir arada kullanmak çok iyi bir şey, benim de ilerde bir PS4 alma düşüncelerim var. Bir oyuncunun evinde hem konsol hem PC olmalıdır. Neden çünkü çok fazla sayıda oyunlar sadece konsola çıkıyor The Last of Us, Killzone Shadow Fall ve bir sürü kaliteli oyunlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı