Notebook'a Devam Mı Yoksa Yeni Bir Sistem Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailem şehir dışında okumamdan yana ama benim burda oturmuş hayatım var. Bırakmak istemiyorum. Memleketimi seviyorum. 
Şuan sistem toplasam idarelik toplarım. Neden derseniz ilerde sistemler değişiyor. DDR 4 ram vb. geliyor. Bu olduğu gibi tytan hayalim var.

Merak etme zaten o yeni parçalar zaten tytan'da olacak. Şimdi idarelik bir sistem topla

Konuda belirtmiştim sadece kasa 2000TL

Sistemi çok beğendim. Teşekkür ederim. Ama SSD isterdim hdd nin yerine.

Sistemi çok beğendim. Teşekkür ederim. Ama SSD isterdim hdd nin yerine.

Ssd'lerin fiyatı tuzludur tabi

128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma) - Solid State Disk (SSD) - Vatan Bilgisayar

Okuma yazma hızı yüksek olan bir ssd

128GB Standart Sata 3.0 SSD (Okuma 475MB / Yazma 375MB) - Solid State Disk (SSD) - Vatan Bilgisayar

Fiyatı daha ucuz olan bir ssd alıp almamak sana kalmış. Recep baltaş'ın bir sözü geldi aklıma ''Gerekirse ekran kartından kısın ama ssd alın'' Tabi bu sana kalmış bir şey.

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı