Yeni sistemde eksik var mı?

@dogus31 Evet, bir ucu buraya bir ucu monitöre. Daha sonra güç kaynağının devre anahtarı "-" konumda yani açık olduğuna emin olun. Ondan sonra kasanın tepesindeki bilgisayarı çalıştırma butonuna basın, monitörü çalıştırın ve eğer şanslıysanız karşınıza Windows çıkar, şansızsanız karşınıza bios çıkar ve kendiniz windows kurmanız gerekir.

Guc kaynagi devre anahtari fotorafi;

Dosya Ekleri

• 17018577336447230641298516417965.jpg
    17018577336447230641298516417965.jpg
    270,5 KB · Görüntüleme: 13
daha monitör kurcam knka onada yardım edermisin
Monitörler genelde 3 tane geçirmeli parçadan oluşuyor. 1. Taban, 2. İskelet ve 3. Monitörün kendisi. Ayrica 2 tane kablo. 1 tanesi monitör güç kablosu 1 tanesi de hdmi. Bu kabloları da monitörün arkasindaki ilgili yerlere takıyorsun. Monitorlerde pek bi montaj yok. Birbirlerine geçiriyorsun. İhtiyaç duyarsan kullanma kılavuzuna bakabilirsin ama yine de sorarsan bildigim dahilinde yardimci olurum

Monitörler genelde 3 tane geçirmeli parçadan oluşuyor. 1. Taban, 2. İskelet ve 3. Monitörün kendisi. Ayrica 2 tane kablo. 1 tanesi monitör güç kablosu 1 tanesi de hdmi. Bu kabloları da monitörün arkasindaki ilgili yerlere takıyorsun. Monitorlerde pek bi montaj yok. Birbirlerine geçiriyorsun. İhtiyaç duyarsan kullanma kılavuzuna bakabilirsin ama yine de sorarsan bildigim dahilinde yardimci olurum
knkm ben buna w10 pro keyi nerden aalblirim ucuza ya da bedava ya :D

knkm ben buna w10 pro keyi nerden aalblirim ucuza ya da bedava ya :D
üzgünüm, benim çok ayrıntısını bildiğim bir konu değil. Ancak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video referans alınırsa aslında marketlerde, kullanıcı puanları yüksek satıcılardan uygun fiyata yasal keyler bulunabilir. Şahsen ben hiç ona bile ihtiyaç duymadım, windows deneme sürümünü kullanıyorum hala.

üzgünüm, benim çok ayrıntısını bildiğim bir konu değil. Ancak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video referans alınırsa aslında marketlerde, kullanıcı puanları yüksek satıcılardan uygun fiyata yasal keyler bulunabilir. Şahsen ben hiç ona bile ihtiyaç duymadım, windows deneme sürümünü kullanıyorum hala.
knkm pc kablosuz bağlanamıyorum hangi driver indirmem gerek bide bu windows uptaden mi güncelleme yapcam

Kankam PC kablosuz bağlanamıyorum hangi driver indirmem gerek bir de.

Onu bilmiyorum. Hangi USB Wi-Fi veya başka cihazı kullanıyorsan adını yazarak yeni konu açarsam daha yararlı olur.

Bir de bu Windows uptaden mi güncelleme yapacağım.

Windows güncellemelerini sol aşağıda arama sekmesi var oraya "ayarlar" yazıp tıklarsan açılan pencerede sol taraftaki menüde "giriş" veya "sistem" sayfası seçiliyken hafifi sağ üstte "Windows Update" göreceksin. Windows'u oradan güncelleyebilirsin.

Bu arada eğer anakartında wifi yoksa ki tahminen giriş sv bir hazır sistem olduğundan yoktur, laptoplardaki gibi doğrudan wifi bağlanamaz. İnternet için ya usb wifi ya wifi kart ya da kablolu şekilde kullanman lazım.

Geri
Yukarı