Yeni sporcu için öğün önerisi

BeratKzmz

Hectopat
16 yaşındayım. 88 kilo 182'yim. Bugün gymde ilk günümdü. Biraz zorlanarak bitirdim. Ancak beni zorlayan asıl kısım öğün. Hiç tatlı bir şey yok yağsız ve sadece tavuk pilavdan ibaret. Bu işi yapan dostlarım sizin verebileceğiniz öneri öğün/yiyecek ya da ilk zamanlar tavsiyesi var mıdır? İyi Sosyaller.

Hiç yağ almamanı ve sadece tavuk pilav yemeni kim söyledi sana hocam?
Şu tavuk pilav muhabbetinden de artık tiksindim, bu kadar popüler kültüre meze olabilir en fazla bir spor.
Makrolarını gözden geçir, tekdüze beslenmene gerek yok.
Ayrıca yağ almazsan hormonların çöp olur.

Hiç yağ almamanı ve sadece tavuk pilav yemeni kim söyledi sana hocam?
Şu tavuk pilav muhabbetinden de artık tiksindim, bu kadar popüler kültüre meze olabilir en fazla bir spor.
Makrolarını gözden geçir, tekdüze beslenmene gerek yok.
Ayrıca yağ almazsan hormonların çöp olur.
Hocam mesela hazır limonata dahi içmiyorum içerisinde şeker var diye bu doğru mudur ? en azından ilk haftalar böyle mi olması lazım ?

Youtubeden özellikle yabancı kanallardan tariflere bakıp onları yapabilirsin.Kilo vermeye çalışıyorsan bence yediğin yemek çok yağlı veya şekerli olmadıkça kasmana gerek yok az ye yeter.Birde az çok protein almaya çalış sabah 1 yumurta yiyosan 2-3 ye.Ama bunlar kilo vermeye çalışıyorsan ben böyle böyle yazın başından beri 86 küsürlerden 77.5 e düştüm eskidende hiç kasım yoktu 0'dım şimdi yavaş yavaş belli olmaya başladı.Yaptığım doğrudur değildir bilmiyorum ama iş yapiyor.He bide tatlı,çikolata olabildiğince az cips hiç yok.

Geri
Yukarı