Yeni SSD'ye Windows kurma

Mr.Spy[TR]

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi benim 64 GB USB 3, 0 Cruzer Gludie SanDisk marka flash belleğim var anladığıma göre ben bunu FAT32 yapacağım ama bende FAT32 yerine exFAT varsayılan Yazıyor. Ben nasıl SSD'me Windows kurabilirim? Bir de 8 GB'li flash bellek var o olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB'lik USB'ye Windows 10 ISO'nuzu yazdırın. USB'den Boot edin. Kurulum ekranında SSD çıkar. Kurarsınız oradan.

Buradan Windows 10 kurulum aracını indirin. Aracı açtıktan sonra flash diskinizi seçin gerisini Windows aracına bırakın, sonrasında kurulum işlemi bittikten sonra bios üzerinden boot işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan Windows 10 kurulum aracını indirin. Aracı açtıktan sonra flash diskinizi seçin gerisini Windows aracına bırakın, sonrasında kurulum işlemi bittikten sonra bios üzerinden boot işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
tmm yani ben sadece USB ye atıp ssd ye yükleyeceğim
Bilgi için teşekkürler ve link

tmm yani ben sadece USB ye atıp ssd ye yükleyeceğim

Bilgi için teşekkürler ve link

Rica ederim. Dediğim gibi yaparsanız bir sorun çıkmayacaktır. Sorun halinde tekrar konuyu güncellerseniz yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı