Yeni Supplement Markası Tavsiyesi

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
3 senedir supplement kullaniyorum, kullandığım markalari birakip farkli markalar denemek istiyorum. Aslinda değiştirmek istemiyorum ama son zamanlarda birçok Torq, Hiq vb. gibi farklı markalar görüyorum ve bir sürü olumlu yorumlari var. Bu tarz markalardan memnun olan var mi?

Kullandığım markalar: Scitec (Son 1 senedir Whey olarak), Olimp, West, Bigjoy, Hardline, Supplementler.com

Aylık tüketimim: Tribulus, Whey Protein, L-Carnitine ve bazen keratin aliyorum.

Son düzenleme:
HIQ Türkiye'nin en iyi markalarından birisi. Ham maddesini Milk Specialties'ten alıyor. Onun dışında Swiss Nutrition var, protein tozunun tüm aromalarını tattım hepsi çok güzel ve ham maddesini Astosan'dan alıyor.

Kreatini kesmeden kullanın, kreatin ara ara kullanılmaz. Onun dışında dayanıklığa dayalı antrenman yapıyorsanız Elektrolit, onun dışında Omega, D Vitamini gibi ürünler kullanabilirsiniz.

Kreatini kesmeden kullanın, kreatin ara ara kullanılmaz. Onun dışında dayanıklığa dayalı antrenman yapıyorsanız Elektrolit, onun dışında Omega, D Vitamini gibi ürünler kullanabilirsiniz.
Teşekkürler, Vitamin alıyorum. Elektrolit inceleyeceğim.

L-Carnitine olarak Torq deneyeyim derken sepetimde ürün kalmış ve kazayla iki tane 1LT aldım :D. Whey Protein için Swiss aldım.

Edit: Torq L-Carnitine beğendim. 2 şase hediye protein tozlarının sadece tadına yorum yapabilirim, tatlari güzel ve hızlıca karışıyor. Swiss henüz yeni aldım, onun yorumunu 1 ay sonra yazarim :D

Screenshot_2023-05-05-11-20-39-533_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:
Bütçe limiti yoksa muscletech bence 1 numaralı whey markasıdır.
Teşekkürler, kullanmadım ama ileride denerim. Benim aslında merak ettiğim bu "Hiq, torq" vb. gibi henüz yayginlasmamis markalar diyebilirim. Çünkü son zamanlarda çok fazla karşıma çıkmaya ve duymaya başladım.

Edit: Sitesinde yazmiyordu ama Torq hammaddelerini Torq Nutrition USA (Amerika) isimli firmadan ithal ediyormuş.

Son düzenleme:
Teşekkürler, kullanmadım ama ileride denerim. Benim aslında merak ettiğim bu "HIQ, torq" vb. gibi henüz yayginlasmamis markalar diyebilirim. Çünkü son zamanlarda çok fazla karşıma çıkmaya ve duymaya başladım.

Edit: Sitesinde yazmiyordu ama torq hammaddelerini torq nutrition USA (Amerika) isimli firmadan ithal ediyormuş.

Hocam bu markalara asla güvenmemenizi öneririm. Kimin olduğu fark etmez. Dün bir gıda dedektifi bazı supplement markalarının içindeki gerçek protein oranlarını paylaştı. Bunların içinde Furkan Er'in sahibi olduğu emin çapan'a sponsor olan markalar falan da var. 100 gram tozda 7 gram protein koymuş adamlar. Fake ürün satıyorlar. En minimal seçeneğin şu an Hardline, bigjoy, mysupplement olsun.

Hocam bu markalara asla güvenmemenizi öneririm. Kimin olduğu fark etmez. Dün bir gıda dedektifi bazı supplement markalarının içindeki gerçek protein oranlarını paylaştı. Bunların içinde Furkan Er'in sahibi olduğu emin çapan'a sponsor olan markalar falan da var. 100 gram tozda 7 gram protein koymuş adamlar. Fake ürün satıyorlar. En minimal seçeneğin şu an Hardline, bigjoy, mysupplement olsun.
Hiç koymasalarmis :D Scitec kullaniyorum, sadece ufak bir macera aradim. Bakalım Swiss bugün geldi, bitirince yorumlarim.

Geri
Yukarı