Spora yeni başlamış birisi için supplement tavsiyesi

Sleim

Picopat
Daha fazla  
1.90 boyunda 93 kiloyum. Hayatımda hiçbir spor deneyimim yok ve daha fitness'da 7. günüm. Hocanın ayarladığı programa harfiyen uyuyorum ama sadece 2 aylığına spor yapabileceğim o yüzden hızlı bir şekilde göbek ve göğüs bölgemdeki yağları eritmek istiyorum ve daha şekillenmiş bir vücut. Kol, kalça, bacak yerlerimde yağ yok hiç. Bir hoca bana BCAA almamı öneriyor ama araştırdığıma göre mevcut kas kütlesini koruyarak yağ yakımını falan sağlıyormuş hayatımdaki tek spor aktivitesi yürümek olan benim zaten koruyacak kasım yok. Bir diğer hoca l carnitine al diyor ama tanıdıklar falan herkes boşuna para diyor. Benim bir şekilde supplement almam lazım ne almamı önerirsiniz?

İlla almak zorunda değilsiniz. Yeni başladıysanız zaten hiçbir şekilde gerek yok. Bir tek günlük protein ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız Protein Tozu alın o kadar.

Yağ yakmak için istiyorsan l carnitine cla ve burner üçlüsünü alabilirsin tabii bunlar aşırı fark yaratan ürünler değil sadece destekleyici gibi düşün. Yani yaptığın antrenmana belki etkisi %10 ya vardır ya yoktur alıp almamak sana kalmış.

1.90 boyunda 93 kiloyum. Hayatımda hiçbir spor deneyimim yok ve daha fitness'da 7. günüm. Hocanın ayarladığı programa harfiyen uyuyorum ama sadece 2 aylığına spor yapabileceğim o yüzden hızlı bir şekilde göbek ve göğüs bölgemdeki yağları eritmek istiyorum ve daha şekillenmiş bir vücut. Kol, kalça, bacak yerlerimde yağ yok hiç. Bir hoca bana BCAA almamı öneriyor ama araştırdığıma göre mevcut kas kütlesini koruyarak yağ yakımını falan sağlıyormuş hayatımdaki tek spor aktivitesi yürümek olan benim zaten koruyacak kasım yok. Bir diğer hoca l carnitine al diyor ama tanıdıklar falan herkes boşuna para diyor. Benim bir şekilde supplement almam lazım ne almamı önerirsiniz?
Gerek yok. Alışkın olmadığın için vücudun gerekli tepkiyi verir zaten.

2 aylığına Spor yapacaksanız bişey almanıza gerek yok. 2 ayda da bi gelişim gösteremessiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı