Yeni Tasarımı İle Asus RX 470 Strix

Fotoğraflar linkten alıntıdır, inceleme yazısını okumak için aşağıdaki linke tıklayın. (İngilizce)
AMD Radeon RX 470 Review

21.jpg 123xddasd.jpg 1231sada.jpg 1234.jpg 123344.jpg 434324.jpg Image_08S.jpg

Daha fiyatı belli değil testler yapılmadı belki ikisinden birinden ısınma sorunu olacak. Gerçi Nitro serisi ile Sapphire sorununu çözmüştü ama herneyse bu kadar emin olmamak lazım.

Ben zaten tasarım olsun, saat hızı olsun muadillerine göre artısı olduğundan önerdim. Kronik seri üretim hataları çok olursa yermesinide bilirim elbet.

Video'nun başına Asus reklamı alan bu inceleme bile Sapphire daha iyi diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha fiyatı belli değil testler yapılmadı belki ikisinden birinden ısınma sorunu olacak. Gerçi Nitro serisi ile Sapphire sorununu çözmüştü ama herneyse bu kadar emin olmamak lazım.
Sapphire, Nitro serisiyle ısınma sorunu çözdü. Kronik ısınma sorunlarının olacağını sanmıyorum. R9 390X gibi TDP'si yüksek bir kartı bile soğutuyorken bu seriyide rahatlıkla soğutacağını düşünüyorum. Nitro+ modeliyle soğutması daha da iyi olmuştur diye düşünüyorum.

Sapphire bir basın toplantısında ısınma sorunu olmayacağını bu serilerde tasarım odaklı oynayacağını belirtmişti ve sosyal medyadaki açıklamaları bunu doğruluyordu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı