Yeni Technopat düzenlemesini abartanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kırmızı forum mu?
Orada da varda diğeri. Sarı-siyah olan. Zaten ben oradan geldim. Oradaki kullanıcı adım Linux gibi çocuk.

Bir de ilginçtir ki oradaki üyelerin yüzde 90'ı modaratör yada yönetici. Yüzde 10'u falan üye. Onlara karşı ters bir şey de banlanıyorsun.

Ben de yazım yanlışlarından hoşnut olmadığımı belirttim zaten. Okuduğunu anlayamıyorsun sanırım.

Madem yazım yanlışlarından rahatsız oluyorsun neden bunların engellenmesini istemek yerine dil bilimci havalarına giriyorsunuz diyorsun?

Ülke yönetiyor havasında olan hangi admin? Yanlış yaptıklarında raporluyor, uyarıyorum, düzeltiyorlar. İnsan olduklarının farkındalar. Diğer forumlardaki gibi askeri rütbe sistemi yok burada. Üye yöneticiyi de düzeltir, yönetici üyeyi de.

Dil olayına takılıyoruz çünkü burada konuştuğunuz dışarıda konuştuğunuza dönüyor. Sosyal'e 2018'de kayıt oldum fakat daha önceden de buradaydım. Buranın ağırlığı hiçbir forumda yok. Buna sebep olan şeylerden biri de Türkçe'ye olan dikkat. Rahatsız olunacak bir detay değil.

İsimlerini bilmiyorum, zaten pek de bir önemi yok. Kendi hatasının bilincinde olmayan birçok admin var. Sana denk gelmemiş olması, olmadığı anlamına gelmiyor. Evet ben de uzun süredir çeşitli forumlarda zaman geçiriyorum. Burası biraz daha kuralcı bir forum. Saygı duyuyorum ama egolu adminlerin değişmesi gerekli.

İsimlerini bilmiyorum, zaten pek de bir önemi yok. Kendi hatasının bilincinde olmayan birçok admin var. Sana denk gelmemiş olması, olmadığı anlamına gelmiyor. Evet ben de uzun süredir çeşitli forumlarda zaman geçiriyorum. Burası biraz daha kuralcı bir forum. Saygı duyuyorum ama egolu adminlerin değişmesi gerekli.
Fikrinize saygı duyarım. Denk geldiğinizde uyarın, mutlaka dikkate alacaktır kendisi. Almazsa da şikayetinizi "İletişim" kısmından bildirebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı